Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit mondjak telefonba, ha...

Mit mondjak telefonba, ha rejtett szám hív?

Figyelt kérdés
Tudom,hülye kérdés de...már 6 éve van telefonom,de eddig csak családtagokkal beszéltem...ha rejtett számról hívnak mit mondjak?Csak mert nagyon nyomasztó helyzetben érzem magam,ha idegen hív és...nem tudom.Miket szoktak ilyenkor telefonba mondani az emberek?Normális válaszokat!
2013. szept. 5. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Így van, vezetékes sem ír ki semmit. A könyvtárból vezetékesről hívnak, rejtett szám, az óvodából vezetékesről hívnak, rejtett szám, az állásinterjúra vezetékesről hívtak, rejtett szám. Ha nem veszem föl, nem tudom meg, hogy rosszul lett a gyerek, hogy behívnak interjúra vagy hogy visszavitték a kért könyvet.

21. század, oké, de MIÉRT A BIZALMATLANSÁG SZÁZADA?????????????

2013. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egyik ismerősöm ilyenkor úgy szól bele hogy:"Háló, fönök.A hullát elföldeltem, mit csináljak?" :D

De én nem merem és neked is azt ajánlom hogy az előzőket fogadd meg.

2013. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!