Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen helyek vannak, ahol be...

Milyen helyek vannak, ahol be lehet segíteni, fizetés nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát ha magamtól szeretnék csak úgy besegíteni pl. valami szervezetnek, úgy, hogy fizetést sem igénylek érte?


Nem Pestről lenne szó, hanem Pécs és környéke. De csak úgy általánosságban is várok tippeket, hogy milyen helyeken lehetne ilyesmire igény.



2013. szept. 17. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt.
2013. szept. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem állatmenhelyeken lenne érdemes körülnézni.Az önkéntes szóra keress rá. Ezt találtam:

[link]

2013. szept. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fizetés nélkül szinte bárhol szívesen fogadják az embert - már úgy értem, hogy szervezeteknél, alapítványoknál.


Én például egy fogyatékosok jogaiért küzdő szervezet tagja vagyok. (Nem közvetlenül velük foglalkozom, hanem jogászi munkát végzek.)


De szerintem bármelyik kórházban lehet segíteni (hallottam pl. olyat, hogy mesét kell olvasni beteg gyerekeknek), nemsokára lehet majd menni a Mikulásgyárba dolgozni, stb.

2013. szept. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karitász, Máltai agy Baptista Szeretetszolgálat. Az emberek fontosabbak, mint az állatok.
2013. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az állatok meg rosszabb körülmények között élnek.
2013. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 klopusz ***** válasza:

Keress rá a neten: Önkéntes munka.


Rengeteg lehetőség van, ha regisztrálsz valamelyik oldalon, folyamatosan küldik a lehetőségeket.

2013. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jöhetsz hozzánk takarítani :) Viccet félretéve szerintem ha elmész a polgármasteri hivatalba egy rakat lehetőséget tudnak majd mondani.
2013. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!