Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szombaton indulunk kocsikázni...

Pindus kérdése:

Szombaton indulunk kocsikázni egy sráccal, de sajnos a terve nem annyira jó, hogy kilátóba menjünk, mert nagyon hideg lesz. Adjatok ötleteket légyszíves, hogy mit lehetne csinálni?!

Figyelt kérdés
Főleg, azoktól várok ötleteket, akik ismerik Győrt és környékét :)

2013. szept. 19. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ meddig lesztek ott... szerintem 5-6 menetet símán le tudtok nyomni de takarót vihettek meg zoknit ne vegyétek le ha nincs klíma!!!!
2013. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tervezünk még testileg közelebb kerülni egymáshoz :)
2013. szept. 19. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Off: Jajj kérdező, olyan cuki vagy, hogy nem elküldted a halál fszára az első kommentelőt, hanem értelmesen és normálisan válaszoltál :D :) De komolyan!


Amúgy. Biztos van a kilátó környékén valami kávézó, vagy beülős. Vagy ha nincs akkor a városban ugyanezt, de ennél közelebbit nem tudok mondani, mert az ország másik végéről vagyok, csak az első kommentelő miatt kezdtem el kommentet írni neked :D

2013. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tervezünk nem tervezünk... hehe :D

Az amcsi filmekben a kocsival mindig egy dombra mennek, ahonnan rálátni a város éjszakai fényeire, aztán durr bele! :P

2013. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:
fogalmazz úgy: Te nem tervezel :D
2013. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket amúgy se szokás eltervezni. A tervezett dolgok sosem annyira jók mint a spontán dolgok :) Meg általában olyan srácokkal vagyok akik intelligensek és ha én azt mondom nem akkor nem.
2013. szept. 19. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Kocsikázni? Gondolom, nem lovas hintóval.

Óvszert vigyél!

2013. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

spontán=amatőr

tervezett=profi


ha srác az utóbbi,akkor nem lesz gond.

bekapcsolja a fűtést a kocsiban és nem fogtok fázni meztelenül,nem kell észkombájnnak lenni hozzá.

2013. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ideális kilátónéző szüretelő kiránduló idő lesz. Egyre kell figyelni,az aljnövényzetben nem szabad megállni,padra fa alá ülni,mert az eső után támadnak a kullancsok.
2013. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!