Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan irtsam ki a családi...

Hogyan irtsam ki a családi házunkban lévő egereket? Sajnos a hideg miatt elkezdtek "beköltözni" a házba. Próbálkozzak boltban vásárolt csapdákkal, vagy hívjak profi irtókat? Ajánlanátok? Azonnal eltünteti őket? Mennyibe kerül egy kb.80 nm-es házra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegyél ki egérfogót.


Vagy macskát.

2010. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegyél ki néhány lecsapódó csapdát oda ahol gyakran vannak.

És igen, szerezz be egy macskát :)

Profi irtókra szerintem csak akkor van szükség, ha már nagyon gáz a helyzet.

2010. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak csapdába ejtőt vegyél, ne ami gyilkol is!Van pár bolt, ahol fizetnek ha élő egereket adsz nekik:O
2010. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Macska felejtős, mert van kutyám, nem bírná. :-(

próbálkozok a csapdákkal.

2010. okt. 13. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
a kutyád nem fogja meg őket? régi ismerősök kutyája az egértől a verében át a patkányig mindent megfogott, középtermetű németjuhász amúgy.
2010. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-) nem, az én kutyám nem fogja meg őket. Játszik velük. Westi.
2010. okt. 13. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is westiem van , cserélünk? xD Az enyém megöli a verebet a sünit a patkányt és az egeret is :D Ez minden westie vérében benne van
2010. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Inkább add kölcsön a te Westidet; tanítsa meg az enyémet is egeret fogni :-) Az enyém mindent megfog-elkap, kivéve az egeret. Lehet fél tőlük :-)
2010. okt. 14. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!