Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mitgondoltok arról hogy a...

Walk w1th mee kérdése:

Ti mitgondoltok arról hogy a 13éves srácot összeverték?

Figyelt kérdés

rtl hiradóban láttam...nem értem,hogy miért megy rá egy emberre 4f@ sz?

akinek baja van,mértnem mer egyedül intézkedni?

nagyon remélem hogy a srác apja minimum kideriti kik voltak és eltöreti a lábukat :S



#bunyó #összeverték
2013. okt. 3. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Na a tiéd is szép módszer, erőszakra erőszakkal felelni. A barbárok meg az egymást ölő maffiabandák gondolkodnak így.

Egyébként szívből sajnálom a fiút, főleg, ha még maradandó következményei is lesznek az esetnek. A tetteseket meg remélem, megbünteti az állam, ahogy érdemlik, és nem a verőlegények...

2013. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:/ csak esküszöm,ritkán nézek hireket de ezt igy ahogy láttam,feldühitett..

nem tudom mennyire fogja megbüntetni őket az állam,max 1-2évet kaphatnak :/ főleg ha még nem is nagykorúak..

2013. okt. 3. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy valakinek hogyan jut ilyen az eszébe, mire jó ez. Nehéz mit írni, gondolni, mert számomra ez felfoghatatlan.

De az tényleg nem megoldás, ha apuka elveri őket. Remélem, megkapják majd hivatalosan a büntetésüket.

2013. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A srácok szoktak verekedni, olyan nincs aki szinte sohasem kerül balhéba, ez normális keretek közt rendben is volna. Viszont (gondolom a bicigliző kisfiúra gondolsz a kérdésedben) ez az ügy nem normális. Akik ilyet tesznek nem valók a társadalomba. Még most ki kell takarítani őket, később csak több bajt okoznak, hogy finoman fogalmazzak.
2013. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az egyik elkövetőről már kiderült kicsoda... elég sokan ismerik az utcán, drogos fiatal... gondolom a haverjai se lehetnek különbek az erkölcs terén...
2013. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én sajnos még nem hallottam ezt a hírt, mert nincs tv-m.

Őt is cigányok intézték el?

2013. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem cigányok..kis csicska drogos nyomorékok:(
2013. okt. 3. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a fiút, nagyon rossz volt nézni a hírekben, nem szeretném ha az én gyerekem járna így. Árvaházi szerencsétlen ment neki a fiúnak én úgy emlékszem. Az, hogy drogos vagy sem már szinte mindegy. Akkor lenne mérvadó, ha ki is rabolta volna, de csak levezette a feszültséget. Remélem még több kallódó gyerek születik, akivel a kutya se törődik és ilyen torz ember lesz belőle.
2013. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút mindegy a támadók hova tartozása..

Az is teljesen mindegy,hogy szed e valami szintetikát vagy földi anya származékot...Attól,hogy valaki cigány vagy épp drogos, nem jelenti feltétlenül azt,hogy rossz ember..

Viszont az emberi brutalitás már más tészta.

Mit is várhatunk? Hiszen mindenütt az agresszió,még egy gyermek mesét sem lehet végig nézni úgy,hogy nincs benn fegyver és valakinek az el hupálása. Szégyen teljes dolognak tartom ha többen mennek egy személyre,főleg egy kiskorú esetében. Az ilyen embereket a törvény elé kell állítani. Sajnálom a kisfiút nagyon. De nézzük csak meg a háborúskodó, vagy annak készülő országok mit tesznek? A világ sem csinál másként, csak ők nagyba játsszák és több ezer ember életét ontsák ki,és sokszor azt sem tudjuk miért,vagyis az igazi indokot nem kötik az orrunkra. Na de most jól el tértem a tárgytól.Bocsi.

2013. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!