Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitgondoltok erről?

Mitgondoltok erről?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és szűz.

A barátaim szerint ciki, először még úgy gondoltom nem az, még most is tartom magam ehez de már kételkedem. Nem tudom,(külsőmmel és a belsőmmel sincs gond szerintem)

de nem akarom oda dobni magam az összes jöttmentnek.

helyesírásért előre is bocsi;))


2013. jún. 15. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazad van! :) Azzal feküdj le, akit igazán szeretsz!
2013. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még, és akkor mi van? Le kell tojni mások véleményét, én sem akarom az elsőt valami ribinek odadobni, te sem valami parasztnak. Nem látok ebben semmi kivetnivalót. 20/F
2013. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dicséretes. Legalább nem ment át rajtad az egész város. Ez az érték, nem az hogy hány f*szt fogtál már.
2013. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem jól csinálod

legalább nem egy kiégett ember leszel-vagy

mint azok aki 12-13 évesen elkezdték

2013. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma, sőt inkább legyél büszke h nem állsz be azon ribancok sorába akiknek már 14 évesen a fsz a szájfény...:D Te érzed mikor jön el az ideje, és ne engedj semmilyen külső nyomásnak csak majd ha te is úgy gondolod.
2013. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az első jöttmentnek,de miért nem jártál eddig senkivel?Vagy ha jártál,miért nem adtad magad neki?Érzelmi gondokkal közködik általában az ilyen nő,azért nem jó ez.Nem mert"ciki".Hanem mert valami mögöttes problémára utal.
2013. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Volt már barátom, de én még akkor nem áltam készen rá, most is vannak udvarlóim nem ezzel van a probléma hanem azzal amit mások mondanak, ahányszor elmegynk valami buliba ők pasival mennek haza, szerintem ez nem normális és ezzel piszkálnak,nem érdekelne annyira ha már nem kívánnám néha ezt a dolgot hogy milyen stb...de nem is akarom oda adni az elsőnek tehát kicsit fura a dolog:S:) bár szerintem nem az érzelmeimmel van a probléma, csak nem akarom hogy zsepinek nézzenek;)

Ezért kérdeztem véleményt, hogy szerintetek mi lenne a helyes, de a többség úgy gondolkozik ahogy én is:)

2013. jún. 15. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a ciki, hogy ilyen hülye barátaid vannak és nem az, hogy szűz vagy!
2013. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid a cikik, nem te. Így első olvasásra egy teljesen egészséges értékrendel rendelkező nő vagy, gratula, nagyon szerencsés lessz az 1.
2013. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!