Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szép, aranyos lányok hogyan...

A szép, aranyos lányok hogyan tudják titokban tartani ha nagydolguk van a wc-n? :D

Figyelt kérdés
A kérdésem viccesnek tűnik, de kíváncsi vagyok. Mi 'bunkó' pasik fingunk, fosunk, okádunk és általában a többségünk nem csinál titkot belőle. :D Az aranyos lányok után még szag sincs a wc-ben. Várom a bátor válaszokat!
2013. okt. 5. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon naiv vagy.
2013. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányok nem szoktak ilyesmit csinálni,nem tudtad? :O
2013. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kisfiú lehetsz még.


Ez nem nem, hanem illem kérdése. A barátaimmal szoktam beszélni olyan gusztustalan dolgokról, amiktől mások elhánynák magukat, viszont egy nő előtt sosem beszélek még csak csúnyán sem, nemhogy fingjak előtte... A nők is ugyanígy csinálják.


Aki meg együtt él a barátnőjével, annak még csak meg sem fogalmazódna ilyen kérdés a fejében, mivel már párszor ment be utána a WC-re vagy hallotta otthon fingani.

2013. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes egy fiúcska vagy te:)
2013. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rózsa illatút kakálok...
2013. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D bezony, jómagam már 3 éve együtt vagyok a barátnőmmel és tudok mindent róla, viszont én más lányokra gondolok, akikkel akár több napot eltöltünk (akár nyaralás, vagy fesztiválidőszak) és valahogy sohasem tudódott ki ha épp rájuk jött... Ezért érdekel, hogy hogyan csinálják? :DDD
2013. okt. 5. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én szarom erdei gyümölcs illatú.
2013. okt. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=0NzC2MNADs8


Amúgy a budit húzd le, ahogy kiesik, majd gyújts meg 1-2 szál gyufát.

2013. okt. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

így csinálják:D

2013. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!