Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez bátorság?

Szerintetek ez bátorság?

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősöm összekapott a szüleivel, amiatt mer nem találkozhat a barátnőjével (a csaj a város legnagyobb k%rvája teszem hozzá, több f=szt fogott mint kilincset és erre büszke is). Erre a csávó fogta magát és odaköltözött a barátnője családjához. Nincs munkája. 1 hónapja gyakorlatilag el vannak tartva, a napjaik a semmittevésből és a dugásból állnak. Szerintetek ez nem pofátlanság?

2013. okt. 7. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mármint kivel szemben pofátlanság?
2013. okt. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a csaj szüleivel szemben. Szerintem gusztustalan, ahogy elvárja a csákó hogy egy gyakorlatilag idegen szülőpár tartsa el.
2013. okt. 7. 02:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát miből gondolod, hogy eltartják?

Nem tudhatod, miben állapodtak meg. Vagy elmesélték neked a család anyagi magánügyeit?

2013. okt. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
speciel igen. 1 hónapja él úgy ott vígan, hogy nem nagyon töri magát a munkáért. Mindeközben egy idegen családnál lakik, ahol éppen csak megtűrik a szülők, a kiscsaj miatt.
2013. okt. 7. 02:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, nekem sincs munkám, mégis van jövedelmem.

Ha 20 év alatt lennék, akkor családi pótlékom lenne, amit odaadhatok.

Azt se tudod, a saját szülei nem adnak-e pénzt a lány szüleinek.

2013. okt. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a fiú 21 éves, nem jár suliba, tehát nem jár neki családi pótlék. És mint mondtam, a fiú felmenői között senki nem támogatja ezt a kapcsolatot. Sehogy. Te sem támogatnád, ha a fiad egy világi r%banccal akarna élni.
2013. okt. 7. 02:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A kapcsolatot nem, de a gyerekemet igen.

Mondom, én sem dolgozom, és van pénzem részben az államtól, részben a szüleimtől, így önfenntartó vagyok, mondhatjuk, legalábbis párkapcsolatfüggetlen anyagilag. Ez akkor sem változna, ha nem a saját lakásomban laknék, hanem egy másik családdal. Csak akkor nem a saját lakásomra költeném a rezsit, hanem ahol lakom, arra a lakásra.

2013. okt. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, így lenne a korrekt
2013. okt. 7. 02:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!