Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék bátorságot szerezni...

Csiki Kinga kérdése:

Szeretnék bátorságot szerezni és legyőzni a lámpalázam :s hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Októberben kezdtem el Shaolin Kungfu-zni ugyanis mindig is szerettem volna csak,hogy most Júniusban kell menjek és megmutatnom,hogy Mit tanultam ..csak félek,hogy el vesztem az egyensúlyom vagy el hibázom vagy elesek .. ha néznek nem tudok koncetrálni .. :s aki tud kérem segítsen nagyon sokat jelentene nekem!

2013. máj. 17. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan. Ha nagyon elb*szod, majd azt mondod, hogy te vagy a részeges karatemester. :D
2013. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen a vizsgán nem az életed múlik, készülj rá, de ne vedd túl komolyan a te esetedben, mert akkor rá fogsz görcsölni.

Ha elrontod, akkor mehetsz máskor is.

AMúgy ne izgulj, én is lámpalázas vagyok, nekem is volt hasonló jellegű vizsgám, és hidd el, normálisan állnak hozzá, egy kis hibáért nem fognak kivágni, főleg nem kezdőket.

2013. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. jún. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!