Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, miért barátkoztok...

Lányok, miért barátkoztok meleg fiukkal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne meleg fiúkkal barátkozni? Szerintem mindenkinek szíve joga, kivel barátkozik. Mondjuk biztos vannak olyanok, akik ilyen feltételekhez kötik a barátkozást... De... szerintem egy ilyen megnyilvánulás azért érdekes lenne:

"Ó, de jó fej vagy... várjunk csak, te nem vagy meleg fiú! Akkor viszlát!"

2012. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugyanúgy tudjuk elemezgetni a pasikat,mint egy barátnővel. Megtudok beszélni velük olyan dolgokat,amiket egy hetero pasival nem. :) Direkt nem keresem a társaságukat,ha összehoz velük a sors,akkor barátkozok.
2012. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%

Én nem vagyok lány, de gondoltam azért hozzászólok, érint a téma, mert meleg vagyok. Úgy gondolom, hogy amikor az ember barátkozik, akkor nem kifejezetten úgy csinálja, hogy jó, akkor nekem kell egy meleg barát, kell egy néger barát, kell egy szőke hajú, stb, stb...


Ha valakivel először összebarátkozok, olyankor nem kerül szóba az, hogy meleg vagyok-e vagy sem. Ezt általában olyankor mondom el, ha az illető érdemes rá, és tudom, hogy nem gyűlölködő homofób. Szóval a lényeg, hogy normális embereknek mindegy, hogy meleg vagy vagy sem, mert nem ez a lényeg egy barátságnál.


Egyébként meg egy lány-melegfiú barátság azért is jó, mert nem veszitek el egymás pasiját (ha van), nincs irigykedés, hogy ki vékonyabb, vagy ki a szebb... :)

2012. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek meleg srácokkal barátkozni, ők biztos nem fognak rám mászni, csak bókokat kapok tőlük, amiknek amúgy nincs alapja, elviccelődnek, h feleségül vesznek, stb, szórakoztatóak.

És még egy előítélet, nagyon intelligensek, sok mindenről lehet velük beszélgetni, a legtöbb ilyen barátom széles látókörű, általában művészlélek:)

2012. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsoval egyetertek, en is birom oket, ezekert:-)
2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most miért ne? Nekem egy meleg fiú ismerősöm sincs, csak meleg lány, de szerintem mindegy. Ugyanolyan ember az is. A barátságban nem számít, hogy most valaki homo, hetero, bi.
2012. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most elmondok nektek valamit mint szakmabeli (meleg fiú):

A legtöbb lány dicsekedni szeret vele, hogy nekik meleg fiú barátjaik vannak.. emiatt a fiúk nem annyira akarnak már velük barátkozni.. vagy pedig nem úgy tekintenek rájuk. De ez persze mindenkinél más. Nálam így van mert nem egy lány barátom van, de persze megválogatom őket ^^.

2013. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!