Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért goromba velem mindenki?...

Miért goromba velem mindenki? Miért rajtam töltik ki a dühüket, ha nem is idegesítettem őket?

Figyelt kérdés

Főleg ezen az oldalon.

Sok jó választ kaptam kérdéseimre, és ezt köszönöm, hogy vannak rendes segítőkész emberek!

De minden kérdésemhez szinte kapok olyan válaszokat, hogy "Mi a f közöd van hozzá, ki mit csinál? Hogy képzeled, hogy te ezt megszabd másoknak? Mit akarsz folyton provokálni?"

És nem értem. Sose írtam kérdésbe olyat, hogy bárki is csinálja azt amit én mondok, sose tiltottam meg senkinek semmit, főleg úgy, hogy anonim oldal, és nem volt sose címzett.

Már kaptam gyanúsítást, hogy "biztos 100% hogy ilyen velem nem történt, és hazudozok, és kitalálom a kérdést, és provokálok." De honnan tudná, mi nem, és mi történt velem? Ott volt mellettem?

És amikor jelentettem a választ, hogy trágár, ideges, veszekedni akar, azt nem törölték ki.

De mikor kaptam 1 hasznos választ, és befagyott a gépem,. és újra indítottam a hasznos válasz már nem volt ott, de a fenyegető, kioktató igen. Miért? Modi volt?

Nem értem kinek ártok egy névtelen kérdéssel.

Mással is ilyenek az emberek? Vagy csak velem szeretnek veszekedni?



2013. okt. 11. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig kb 10 kérdést írtam ki az elmúlt 4 évben. Még sose fordult elő, hogy gorombák lettek volna a válaszolók.

Ha folyamatosan támadások érnek, akkor le kell ülni, és el kell gondolkodni azon, hogy vajon hol hibázol.

Csiszolni kell a stílusodon és a modorodon.

Ha sok a negatív visszajelzés az jelent valamit. Szóval ne háríts, ne gondold hogy Te mindenben vétlen vagy, próbáld máshogy csinálni, és más reakciókat kapsz majd.

2013. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy te miért húzod fel magad ezen. Ez egy anonim oldal, ahogy te magad is említetted. Ez azzal jár, hogy vannak, akik trollkodnak, mert ezt élvezik, mellette pedig nem segítenek a kérdezőknek.


Persze aztán ott a másik oldala is a dolognak, hogy ha sorozatosan kapsz ilyen válaszokat, akkor könnyen meglehet, hogy te vagy a hülye és tényleg igazuk volt. Ezt az is alátámaszthatja, hogy a modi nem törölte ki a válaszukat. Ha tényleg értelmetlen provokáció lett volna, akkor törölte volna. Viszont gyanítom, hogy inkább jogos kritika volt, amit nem tudtál elviselni, ezért jelentetted.


Sajnálom, de ilyet nem fognak törölni csak mert neked nem tetszik. Illetve hasznos, nem sértő választ sem fognak csak úgy törölni, hiszen arra nincs ok.

Ha egy szerinted hasznos választ töröltek, akkor az a válasz provokáló vagy sértő volt. Gondolom valami beteges témában kérdeztél, ahol mindenki leszólt (jogosan), majd hirtelen megjelent valaki, aki egyetértett veled, ezt pedig te hasznos válasznak vetted.


Kicsit nézz magadba is. Sokszor írtak már ki ilyen kérdést hozzád hasonlók (akár te is lehettél már az egyik ilyen kérdés kiírója korábban) és mindig az a problémátok, hogy csak egy irányból nézitek a dolgot.

2013. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!