Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma mire hazaértem leültem...

Ma mire hazaértem leültem facebookozni és nemtudok. Mikor kapok 1 üzit megse jeleníti . és allapotnak se tudok semmit kiírni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Üzenetnél ez a szöveg amikor nem tudom megnézni mit írnak nekem : "Ez az üzenet már nem érhető el, mert sértőnek vagy levélszemétként jelölték meg."


Amikor állapotnak szeretnék kiírni valamit akkor pedig : "

Ezt nem oszthatod meg, mivel blokkolt hivatkozást tartalmaz.

A megosztani próbált tartalomban egy olyan hivatkozás szerepel, amely biztonsági rendszerünk szerint nem biztonságos:


91.144.105.179


Kérjük, hogy a folytatáshoz távolítsd el ezt a hivatkozást.


Ha szerinted csak tévedésből látod ezt, kérjük, tudasd velünk"


MI LEHET A BAJ? NEMÉRTEM AZ EGÉSZET!



#Facebook #IP cím #rossz üzenetküldés
2013. okt. 12. 09:10
 1/3 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyesmi lenni. Pl: próbálok Instagramon követni valakit de ha rakattintok a followra, nem követi. Ilyenkor egy napot, vagy kettőt hagyom, be se lépek és utána rendbe jön, simán fut.
2013. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ip cimet változtattam és jolet..:)
2013. okt. 18. 16:42
 3/3 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Most én is ily problémával küzdök,és az lenne a kérdesem hogy hogyan kell IP címet változtatni?

2014. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!