Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok felszabadulni?

Miért nem tudok felszabadulni?

Figyelt kérdés
A gimnáziumban most volt suli-buli, és többen is hívtak, hogy menjek én is táncolni, de annyira gátlásos vagyok, hogy nem voltam erre képes normálisan. Hogyan tudnám ezt a gátlást feloldani?

2013. okt. 19. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Alkohol.
2013. okt. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A gyors es egyszeru megoldas az 1-nel van. Sajna benne van a pakliban, hogy hosszu tavon raba*ol. A nehez es hosszadalmas ut az agykontrol, meg a lelki bizbaszok. Ebbe jo esellyel belefasulsz es az 1. verziohoz nyulsz. En valahogyan az arany kozeputban hiszek. Egyreszt szarni bele a dolgokba, max egek egyet alapon, masreszt azert innek egy froccsot a buli elott.
2013. okt. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
23%
Szerintem a party drogok hatásosabbak és jobb hatást fejtenek ki és nem fogsz összeesni sem...
2013. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok az előttem válaszolóknak,itallal meg dorgokkal tömnétek ezt a szerencsétlent,aki önbizalom hiánnyal küzd...ti sem lehettek túlságosan felnőttek..f@sszopók!


Ne is hallgass rájuk,beszélgess minél többet lányokkal,nem fognak kinevetni,ha normálisan közeledsz...különben meg perfecten táncolni senki sem születik..

2013. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es

Én nem tartom magam nagyon gátlásosnak, gyakran több száz ember előtt adok elő, több nyelven. De az hótziher, hogy néhány sör kellene mielőtt leállok táncikálni valami gyenge buliban.

Nem leinni kell magát az embernek, de akinek hirtelen gondja támad a feloldódással egy buliban, annak nem az öt év pszichoterápiát ajánlanék első blikkre.

2013. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es! Köszönöm az értelmes választ, és a bíztatást! Meg fogom próbálni! :)
2013. okt. 19. 11:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem amúgy magam ezen a területen, mert DJ-zek online rádión keresztül osztálynak, és azt mondják, hogy nagyon király. De ha a helyszínen vagyok, és nem én állok a keverőnél, akkor teljesen lefagyok...
2013. okt. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!