Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lenéz engem a barátom lány...

Lenéz engem a barátom lány barátja? Vagy fél hogy "elveszem" tőle? (hosszú)

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány barátja, jóval előttem ismerték egymást. Jártam egy szakkörre, ahol ott volt ez a lány is. Ekkor a barátom még csak a "kiszemeltem" volt. Nem mondtam el senkinek, az csak nehezítette volna a dolgomat, próbáltam közelebb kerülni hozzá. Jó barátok lettünk és sokat viccelődtünk.

Amikor a szakkörön poénkodtam (ahol a fiú nem volt ott) a csaj többször is megjegyezte viccelődve, hogy "nem töltünk-e mi egy kicsit túl sok időt együtt?", gondolom azért mert hasonló a humorunk. Ez nekem úgy jött le, mintha őt zavarná, és szerinte túl sokat lógnék rajta..

Olyan egy évvel később összejöttem a sráccal. Jópár hét elteltével kiraktuk facebook-ra hogy kapcsolatban vagyunk, és a lány odaírt valami olyasmit, hogy "csak nem a x-y? azért hétfőn hozzad! :P". Erről nekem az jött le, hogy magára akarja terelni a figyelmet ezzel a viccelődéssel, főleg hogy olyat írt amit rajtuk kívül más aligha érthet.

A barátom elmondta, hogy az x-y az a kamera amit kölcsön adott neki..


Most akkor lenéz engem, vagy attól fél hogy a barátom majd nem foglakozik vele annyit mint előttem?

Ő és a barátom is egykorúak, én 4 évvel fiatalabb vagyok. A lánynak van barátja, már évek óta, én távkapcsolatban vagyok az enyémmel (elköltöztünk). Neki sok "udvarlója" vagy inkább bókolója akad, visszafogottabb, bizonyos szempontból csinosabb és jobb jegyei vannak... Előttem a barátom többször írt neki, lájkolta a képeit, poénkodott vele az iskolában (pl. csikizte, random megbökte). Nehéz lenne elképzelni hogy ezt hiányolja, annál értelmesebbnek tűnik, meg nem a barátom az egyetlen barátja. Továbbá máig is találkoznak sulin kívül, a barátom szülei szeretettel látják vendégül, néha kérdezgetik a barátomat felőle...

Úgy érzem mintha a csajnak fájna hogy kevésbé legyezgetik az egóját..


Ti mit gondoltok?



2013. okt. 24. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem volt hosszú.
2013. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te vagy ott, te látod mi van.


De nem tök mindegy mit érez, ha ti vagytok együtt?

2013. okt. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ott, mert elköltöztem... Nem, mert ki tudja mit akar majd csinálni hogy a barátom a barátja maradjon.
2013. okt. 25. 02:20
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

nem ertem miert kell mindig trollkodni meg cseszegetni a kerdezoket.. neked nem mindegy hogy a kerdezot miert erdekli?


en mar voltam hasonlo helyzetben, ott a csaj konkretan beszologatott nekem hogy ronda vagyok, meg a baratomat hivogatta allandoan..

szerintem is sajnalja hogy a baratod mar nem foglalkozik vele annyira, viszont nem ertem mi baja ha meg mindig tartjak a kapcsolatot...

ha beszol neked tiltsd le szerintem, es mondd el a baratodnak hogy szabotalja a kis r.bancot, mert aki ilyeneket csinal az csak el akarja rontani a kapcsolatotokat.

2013. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A "barátom lány barátja" nem a barátnője?
2013. okt. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes a barátodba.
2013. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük honnan tudjuk mit akar? Kérdezdmeg tőle, hogy poénkodni akar vagy valami mást?
2013. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5: Én vagyok a barátnője.


Utolsó: Már nem találkozok a csajjal, utoljára interneten volt ez az irománya, és nem akarom hogy valami féltékeny libának nézzen. Miért nem? Mert nem lennék büszke rá.


Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni, hogy _szerintetek_ mit gondolhat, érezhet, az alapján amit leírtam. Ezt szeretném megtudni, és a kérdés szempontjából mindegy hogy miért akarom tudni, amit már egyébként is leírtam.

Bízom a barátomban, de érzékeny vagyok arra amit mások gondolnak.


Ha a barátomba szerelmes lenne már rég összejöttek volna. Több mint 7 éve ismerik egymást. A lánynak meg már gyereke is van. Nem hiszem hogy érdekli ilyen szempontból a barátom.



Az érdekel miért mondta ezeket, mit gondol, miért piszkál?

2013. okt. 25. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos zavarja, de ezek alapján én azt gondolom, hogy le akarja gyűrni magában, és kedves próbál lenni veled. Ezek alapján nem kis ribi.
2013. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2013. okt. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!