Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tennétek? Nagyon...

Most mit tennétek? Nagyon gázos. :S 14/l

Figyelt kérdés

Szóval:

történetem szereplői:

~V: fiú, tetszett egy darabig össze vesztünk.. most nem tudom hogy mit akarok.. :/

~G: lány, barátnőm, nagyon jófej. =)

~P: ő jönne táncolni.

~R: csaj, jelenlegi táncpárom és úúúúútálom.. -.-

~Sz: új gyerek és útálom..

_________________________________

Történet:

Ugye én nem szeretek R-el táncolni (nagyon gázosan táncol) ezért kéne nekem egy fiú pár.. V-vel szerettünk volna de az párja nem egyezett bele.

Szóval eszembe jutott V unokatesója P.. csak az a baj hogy V utálja P-t. és V nem igazán egyezett bele abba hogy elhívjam P-t de mivel tudja milyen rossz R-rel táncolni azt mondta hogy hááát tőle talán okés...és közben R-nek és Sz-nek is jó lenne mert Sz-t be akarják állítani a nagyokhoz.. de én NEM fogok vele táncolni!

P-vel ma beszéltem.. benne lenne csak nincs sok ideje.. de be tudná szorítani. (:

Viszont mikor ezt mondta, G-nek akkor ilyet szól, hogy ha elhívom táncolni P-t akkor ő kilép a táncsoportból.. -.- (kib*sz**l elegem van mondjuk..mióta jár a bnője is azóta le se sz*r kb.)

Szóval ti mit csinálnátok??



2012. szept. 10. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elhivnám p-t táncolni és szarnák másokra... táncoljanak ők R-rel
2012. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
68%
first world problems
2012. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Yes .. as you say. ;)
2012. szept. 10. 22:36
 4/7 anonim válasza:
100%

Gondolom keringőre gyakoroltok. Ha igen 2 lehetőséged van. Ha nem, a tanácsom szinte tárgytalan. 1. nevetséges kisgyerek módjára fintorogsz R-től. És mert azt hiszed te jobb ember vagy egy egész csoportot felborítasz+megbántod az osztálytársad. Mert heti x alkalommal táncolsz vele 2. lehetőség: Megtanítod táncolni azt aki 1 hete halott a keringőről életében kb. És életed hátralévő részében nem fogsz emlékezni milyen gáz volt hanem csak milyen jó volt a fellépés fellépésre.

Üdv: egy tavaly keringőzött fiú.

2012. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most nem vágom, lány a táncpárod ? "~R: csaj, jelenlegi táncpárom és úúúúútálom." Mellesleg az útálom rövid u-val van.(utálom)

Hívd el P-t.

2012. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy ez a kérdés most nem komoly...
2012. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem..nem keringő néptánc.
2012. szept. 11. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!