Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok Budapestről a...

Hogyan jutok Budapestről a leggyorsabb, legegyszerűbb módon Kisorosziba? (Tömegközlekedéssel)

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam, utvonalterv.hu, menetrendek.hu, de minden mást javasol és az nem létezik, hogy egy Pesttől 40 kilométerre lévő települést csak 3 és fél órányi utazással közelíthetek meg. Bármi szóba jöhet, komp, busz, stb. csak gyors legyen, ne 3 óra :(
2012. márc. 18. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a környéket,de próbáld a telekocsi szolgáltatást, nekem mostanában többször bevált
2012. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Szentendrei HÉV a kulcs.

Szentendréről pedig VOLÁN busz visz Kisorosziba.

Vagy pici kalandot belecsempészhetsz és a Duna innenső oldalán maradva Visegrád-Szentgyörgypusztánál szállsz le róla és átkompozol a túloldalra ami szinte a falu központjába visz.

Jó utat!

:o)

2012. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeg maradt le ...

A HÉV menetideje max. 37 perc (Battyhány tértől) a buszoknál hasonlóval számolj.

Elvileg ha nem kell egy órát buszra várj nagyjából másfél-két óra amiről beszélünk.

2012. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd - a Volánbusz oldalán nézem, hogy a menetrend szerint, Budapesttől a busz - [link] - 1 óra 8 perc alatt ott van Visegrád-Szentgyörgypusztán, majd 2 perccel rá, indul a komp - [link] - Kisorosziba.

Más megoldást nem tudok, mert hiába 40 km-re van Bp.-től, de azért, eldugott egy helyen van ez.

2012. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megnéztem ezt a telekocsi dolgot, tetszik, hasznos szolgáltatás, meg okos ötlet, csak az a baj vele, hogy mindössze egy embert találtam, aki megy Pestről oda, de ő mindig csak délután 3-kor :(


Szentendréről induló buszt én is néztem, de csak egy közvetlen járatot találtam, az meg hajnalban megy. De amúgy is csak 4 busz indul oda egész nap, és a legtöbb több, mint egy óra alatt ér oda. A kompos átkelésnek próbálok most még utánanézni.

2012. márc. 19. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
A 4. válaszadó vagyok: megadtam a kompnak a menetrendjét, hogy honnan indul. Oda meg, Bp.-ről is mehetsz busszal (a Városkaputól indul, a XIII. kerületi részéből indul, a metrómegállónál, amit nem rég újítottak fel).
2012. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, valószínű vagy az a megoldás marad, vagy indul egy busz Tahitótfaluba és ott át lehet szállni egy másikra, ami Kisorosziba megy, kb. ugyanannyi idő az is. A komp mondjuk kalandosabb lenne, csak ha nem sikerül 2 perc alatt átérni a busztól (ami nem csak rajtam, hanem a buszon is múlhat) akkor a következő kompra várhatok egy órát :(

De köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

2012. márc. 20. 19:06
 8/9 anonim válasza:
A 898-as busszal.
2012. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Újpest-Városkaputól Visegrádra, Esztergomba közlekedő 880-as távolsági busszal Visegrád-várkert megállóig, onnan meg átúszol. :)
2015. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!