Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetek ez ellen? 19L

Mit tehetek ez ellen? 19L

Figyelt kérdés
Az emberek folyamatosan félreértenek, és hülyének néznek, vagy rossz embernek hisznek. De annyi az egész, hogy teljesen máshogy fejezem ki magam. És néha még én csodálkozok rajtuk, hogy miért nem értik meg, hogy mire gondoltam, amikor rendesen körülírtam, egyszerűen az én szememből minden más. Annó azt mondta egy tanárom, akivel szerettem ilyenekről beszélni, hogy örüljek neki, hogy ilyen vagyok, mert egyébként meg van eszem is és jó ember vagyok. Csak hogy ennek hiába örülök, ha közben az emberek körülöttem meg beskatulyáznak olyannak, amilyennek ők leveszik, hogy vagyok. Órákat kell valakivel beszélnem, hogy rájöjjön az ellenkezőjére, és akkor már leesik nekik, hogy "Jé, teljesen más vagy, mint gondoltam..." Hogy változtathatnék ezen?
2013. nov. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen vagy?
2013. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel hasonlóan vagyok én is.Pedig én nem gondolom, hogy máshogy fejezném ki magam.Alapvetően toleráns, színes érdeklődési körű ember vagyok.Bár elég bizalmatlan, magamnak való.De amúgy kedves.Mégis hamar rossznak könyvelnek el igen sokan.Én azt csináltam, hogy méginkább teszek az emberekre, egyre kevésbé vagyok kíváncsi a társaságukra.

Te mit tehetnél?Nos, nem muszáj birkának lenned, ugyanolyannak mint a többi tucat.Bizonyára egyéni meglátásaid vannak, sajátos nézőpontod.Aki megismer, megszeret így, az elfogadja.A többi meg vessen magára...

2013. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, hasonló vagyok én is. Ha valaki visszautasítóan viselkedik velem, akkor én dupláját adom, abszólút nem foglalkozok vele, nem próbálkozok.
2013. nov. 11. 09:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit zavar, hogy rossz hírem van emiatt.
2013. nov. 11. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondj egy példát kérlek, hogy mi az, amit órákig kell elmagyarázni, hogy ne értsenek félre? :)

Én komplex ember vagyok, és komoly témákról bizony órákig is tudok beszélni, de az alapvető véleményemet azonnal meg tudom értetni az emberekkel. 23f

2013. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!