Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kérjek facebokon egy...

Americanguy kérdése:

Hogyan kérjek facebokon egy fodrásztól időpontot úgy hogy ne legyen túl illedelmes de túl gyerekes se?

Figyelt kérdés
Tegező viszonyba vagyok vele de azért mégsem vagyunk barátok , nem tudom hogy lenne illendő időpontot kérni tőle. Légyszi segítsetek elég rosszul kezelem az ilyen helyzeteket

2013. nov. 18. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan írd, hogy "szia, időpontot szeretnék kérni hajvágásra és elnézést kérek, hogy ezt ezen az úton teszem. "
2013. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Szerintem idopontot ne fb-n kerj. Ha tudod a szamat, akkor hivd fel, hogy nagyjabol mikor szeretnel menni, es mit szeretnel.

Ha nincs meg a szama, akkor fbn irj neki, hogy szeretnel hajvagasra bejelentkezni, milyen szamon hivhatod.


Mukormos vagyok, az uzis bejelentkezest en azert nem szeretem, mert akar 3-4 napba is beletelhet, mire kozos nevezore jutunk. Telefonban meg kb 1p

2013. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jó az fb, lányom is fodrász és ha éppen dolgozik, nem mindig örül ha a telefon miatt félbe kell szakítani a munkát. Az FB-t meg úgyis mindig nézi, mikor épp ráér:)
2013. nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!