Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogyan reagálnátok...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok le, ha megtudnátok 14 éves lányotokról aki egyébként kitűnő tanuló, jó sportoló, a tanárok dícsérik, sok barátja van, illedelmes stb, hogy már nem szűz? Ha egy éve vannak együtt a barátjával, aki 16 éves.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 17:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
71%
Baromira kiakadnék. Ehhez semmi köze nincs annak, hogy milyen tanuló. 14 éves.
2013. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%

Én nem örülnék neki, szerintem még korai. Később (sok év múlva) te is rá fogsz erre jönni. (De ezt nem bántásból mondom, egyáltalán nem ítéllek el!)


Ennek ellenére nem üvölteném le, nem büntetném meg. Átbeszélnénk, örülnék, hogy őszintén elmondja ezt nekem, és megnyugtatnám afelől, hogy bizalommal fordulhat hozzám, ha kérdése van vagy tanácsra van szüksége.

2013. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Megbeszélném vele a dolgokat, elvinném nőgyógyászhoz és gondoskodnék róla, hogy mindig védekezzen. Nincs értelme leszidni, vagy büntetni, azzal csak azt érnéd el, hogy semmit sem mondana el neked.
2013. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
37%

Nem mindegy, hogy kitől tudom meg. Ő mondja el, vagy más. Ha ő, akkor az azért enyhítő körülmény.

Mondjuk baromira ki lennék akadva. És azon gondolkodnék, hol rontottam el...

2013. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
27%
Nagy csalódnék a lányomba, magamba is hogy ennyi erkölcsöt tudtam csak átadni.
2013. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%
Én is nagyon kiakadnék.14 éves,még kislány.De utólag már nem tudsz semmit tenni,nem tudod visszacsinálni.
2013. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon felpofoznám!
2013. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%
Elvimném nőgyógyászhoz. Fogamzásgátlóról gondoskodnék.Éreztetném vele, hogy mellettem biztonság van, még ilyen kérdésekben is.
2013. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
12%
Én is kiakadnék, mert 14 évesen még a pasizáshoz is fiatal, nemhogy a szexhez.
2013. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%

Elvinném nőgyógyászhoz, iratnék neki tablettát.

Korainak találnám , nem lennék büszke a dologra. De eszembe nem jutna MEGPOFOZNI, meg üvöltözni vele, stb, mivel akkor már az életben semmit nem osztana meg velem.

Szépen nyugodtan megbeszélném vele a dolgot és bíznék benne, h normálisan védekezik és ezen túl is elmond nekem mindent őszintén.

2013. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!