Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen szöveggel kezdjék pl....

Milyen szöveggel kezdjék pl. egy kvzoban vagy szórakozóhelyen ha egy lánnyal megvan a szemkontaktus is?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy nemegyszer fordult már elő velelm ilyen szitu amit fent leírtam.de egyszerűen nem tudom hogy mit mondjak neki.lehet hogy ez nevetséges de semmi sem jut olyankor az eszembe.kérlek segitsetek.

19F


2013. nov. 19. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én szívesen hallanék mondjuk egy olyat, hogy: Szia! Meghìvhatlak valamire? - Ebböl az is kiderül, hogy van-e esély vagy nincs. Ha van, akkor utána jön magától úgy is.. :)
2013. nov. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Teccő genya, kő kóla?


Na ne ezzel kezdd! :D

Amit az első írt, az valóban jónak látszik, teljesen udvarias érdeklődés, amire adott válaszból azonnal kiderül, hogy ez kölcsönös-e?

Ha pozitív a visszajelzés, akkor már rajtad múlik, hogy milyen témát adsz fel, vagy hogyan viszed tovább a beszélgetést.

Tipp: Minden nő szereti, ha dicsérik, de pontosan tisztában is vannak azzal, hogy mit lehet dicsérni rajtuk.

Keress valami szépet rajtuk (mivel ugye még csak a külsőt látod), és FINOMAN dicsérd meg ("Nahát, hogy neked milyen gyönyörű kék/barna/fekete/stb. szemed van!) Csak vigyázz, ne legyél tolakodó, mert azzal majdnem annyira elijesztheted, mint a legelső mondatommal. :)


Sok szerencsét, és találékonyságot!

2013. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyen,én nem simerkednék..könnyen ráfaragsz,ha egy hét útán pattint,vagy más f.a.s.z lesz a piciny szájába...kávézó hát belefér,de ne úgy kezd hogy meghívhatod valamire....áltlaában NEM-et fogsz kapni,még akkor is ha elfogadná...talán indíts valami egyszerűbbel,kérdezz valamit tőle,vagy tetesd a hülyét,hogy nem ide vagy valósi hol kell ezt azt megtalálni/elintézni egyetemen pl. légy Kreatív,azt a többiből úgyis alakúl a dolog.
2013. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy hisz e a szerelemben első látásra

és ha azt mondja nem, akkor mondd neki, hogy már érted, miért néz olyan sokszor :D

2013. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyíkőtöknek a válaszokat,nagyon rendesek vagytok!!!:)
2013. nov. 19. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as: Ergo indítson rögtön valami hazugsággal? (nem odavalósi kérdés) Csodálatos alapja egy ismerkedésnek...
2013. nov. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!