Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Új vagyok a városban, milyen...

Új vagyok a városban, milyen programokat szervezzek, amikre az új ismerőseim valószínűleg nagy számban eljönnének?

Figyelt kérdés
Sokan házibulira nem mennek el mert stréberek meg mert éjszakázni kell meg nem mennek a részegek közé, vagy mert nem tudnak táncolni. Ha mozit szervezek akkor a filmbe is bele lehet kötni meg van aki nem akar 1500-2000 Ftot rákölteni, sportolni biliárdozni színházba alig szokás járni, pokert szervezni illegális, tvt nézni és kajálni otthon is lehet ezért nem utaznának sokat a hidegbe, activitizgetni kártyázni alacsony élvezeti szintű és nekem sincs kedvem. Valami jó ötlet kéne pár.
2013. nov. 21. 02:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ottalvós, iszogatós, filmezős házibuli: olyan filmet nézhettek, amilyet akartok, lehet inni is, nem kell éjszakázni és mégis együtt vagytok és jól érzitek magatokat.

Egyébként meg ha mindenki csak a kifogásokat keresi, akkor nem érdemes nagy számú csapatot összefogni. Szedj össze max 3-4 embert akikkel tudsz közös programot csinálni és kész.

2013. nov. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért is nem szokás pl. színházba menni...?
2013. nov. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz "nagy szám" alatt?


De legegyszerűbb talán tőlük lenne megkérdezni, hogy ki mit szeret csinálni.

2013. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy hívd át őket ebédre, utána beszélgettek és megmutathatod nekik a lakást is, de úgy látom, nem ilyesmire gondoltál. Valami sport esetleg?
2013. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!