Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék menőbb a suliba?

Vuvula kérdése:

Hogy lehetnék menőbb a suliba?

Figyelt kérdés
Unom hogy mindíg engem szekálnak... Én is menő akarok lenni.. De hogy? :O

2013. nov. 21. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ma például miért nem voltál iskolába menő?
2013. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán beteg vagyok... -.-
2013. nov. 21. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a menők nem szoktak lebetegedni
2013. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát behányhatok a suliba... :S
2013. nov. 21. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást, kedves kérdező.

Nem kell erőltetni a "menőséget" - nem fog sikerülni. Tanulj szorgalmasan, ne törődj a menőséggel. Ha rád szálltak, az viszont baj.. Érdemes lenne olyan felnőttel/ tanárral megbeszélni, aki ismeri a konkrét helyzetet. Nem árulkodni, hanem, név nélkül: pl csúfolnak mit változtassak?

Legyen példaképed (ne a"menőséghez",divathoz igazodj!! annka nincs jó vége, nem jó út)

Nekem Albert Schweitzer volt a példaképem, Olvasd el, érdemes: Így élt Albert Schweitzer /Móra kiadó,/ minden könyvtárban megtalálod

[link]


Ő például nem volt "menő" leírja, hogy bokáig ért a nadrág, amiben érettségizett, mert kinőtte, s nem volt pénz venni "menőbbet"..

De nem törődött ezekkel, hanem orgonaművészi, teológusi és orvosi tanulmányokat folytatott. Majd olyan helyre ment gyógyítani, ahol nem volt egyáltalán orvos.. És felépítették a kórházat, ő is építette, orgonaművész kezeivel. És ha elfogyott a pénz, körbekoncertezte Európát, a pénzből gyógyszert, kötszert vett a kórháznak.

Szóval fontos tudni, hogy nem az az igazán menő, ami annak látszik.

2013. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kezdj el gyúrni és nyomd fel magad szteroidokkal.

Vagy egy kósza numera is segíthet... A That's My Boy film mond valamit.

2013. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél fel 3 számmal nagyobb gatyát mint kéne, cigizz, ne tanulj semmit, beszélj csúnyán, csináltass tetkót, legyen fülbevalód, bántsd a kisebbeket, legyél bunkó.
2013. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szard le. Csináld azt, amit szeretnél, ami neked tetszik. Maradj egyedi. Ugyanakkor legyél határozott, ne félj tőlük. Ha meglöknek visszalöksz.


"Amikor a suliban elkezdtem rockzenét hallgatni folyton szétrúgták a seggem miatta. Azt mondták, különc vagyok. De most... most úgy látom nagyon nagyon nagyon sok 'különc' van itt velem ma este! :) " - Billie Joe Armstrong, a Green Day frontembere, többszörös Grammy-díjas zenész.

2013. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!