Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék menőbb, népszerű...

M@x kérdése:

Hogy lehetnék menőbb, népszerűbb a suliban?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy új suliba jöttem és a népszerűségi indexem valahol a nullával kávézgat :S

Sürgős segítség kéne!!!


2012. jan. 21. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Adok tanácsokat de azt kéne tudnom, hogy hány éves vagy és lány vagy fiú?
2012. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Fiú, és 18 nap múlva leszek 13 :)

És már most köszönöm! :)

2012. jan. 21. 21:31
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Verj meg egy tanárt!!! Bár ezt én elítélem,de a ti korosztályotoknak ez biztos MENŐ lehet.
2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Beszélgess velük, és majd magad is rájössz, hogy mivel "vágódhatsz be"
2012. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem lesz belőlem ilyen börtönbevaló baromállat!
2012. jan. 21. 21:38
 6/21 A kérdező kommentje:

Már beszélgetünk, de úgy igazából nyominak érzem magam...

Itt minden máshogy van...

Abasáron deszkáztunk, itt mindenki BMXezik...

Ott rock de inkább rap, itt dubstep vagy dupstep hátam tudja hogy írják, meg skrillex...

2012. jan. 21. 21:41
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Menő lenne megverni a tanárt a mi korosztályunkban??? Hát a mi sulinkba a közösség 3/4-e eléggé "menő kölök vok" meg "beszólogatok neked meg felbuktatlak, de ha te mered ezt velem csinálni megverlek" de eszükbe se jutna a tanárhoz nyúlni. Eddig a suli történetében 1× fordult elő, hogy egy gyerek megütött egy tanárt azon is az egész suli meghökkent, és kiutálták. Amúgy nemtom h fiú vagy e vagy lány, de leírom: ha lány:vegyél fel kivágott felsőket, csőgatyával, magassarkúval, vagy deszkás cipővel, fesd a hajad, körmöd, arcod, pózolj bénán képeken, én szólogass be. Ha fiú: akkor vagy csőgatya, vagy térdig lelógó gatya. cipzáros kapucnis pulóver, amit minden kínaiban kapsz, deszkás cipő, vagy tornacipő, szólogass be mindenkinek beszélj csúnyán, menj oda a többiekhez. Ja és legyenek szexuális élményeid, vagy járj a fél sulival...
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok, látom írtad h fiú vagy bocsi:D
2012. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kösz, ez még hasznos lehet... :DD
2012. jan. 21. 21:45
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Jaj de kis cuni vagy. *-* Szerintem csak add magad, menj oda emberkékhez spanolni, beszélgess velük. Nem feltétlenül kell szana-szét oltani mindenkit, mert úgy mindenki meg fog utálni. Én is szeptemberbe jöttem új suliba, oké, paráztam, hogy nem fogok tudni beilleszkedni, de hamar összespanoltam sok emberrel. Nem csak osztályon belül, hanem évfolyamon belül is. Egyszerűen csak odamentem hozzájuk beszélgetni, aztán kialakult...

Szerintem vagy szeressenek magadért, vagy ne is foglalkozz velük. Csak add magad, legyél nyitott és laza. Sok sikert kis srác. :)

2012. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!