Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fiatalok és a mai tinik...

A fiatalok és a mai tinik tényleg ilyenek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez így jó? Majd én is megpróbálom leírni mit gondolok erről csak előbb megvárom, hogy beindul-e a téma. Itt egy videó annak aki nem szeret olvasni:


[link]


és itt egy cikk annak akit jobban foglalkoztat a téma:

[link]


Örülnék ha írnátok egy kort/nemet is a hozzászólás után de végülis nem kötelező. Én 23 éves vagyok röviden annyi a véleményem, hogy elég lesújtó a helyzet. Vannak személyes tapasztalataim, pár dolgot én is "túléltem" de most a ti véleményetek érdekel.



2013. nov. 22. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Agyon van ajnározva ez a téma. Lerágott csont. Egyetértek veled ugyan, de felesleges hetvenedszerre is leírni ugyan azt, a nyilvánvalót.

Ha azonban mégis szeretnél dumálni valamikor, én vevő vagyok a témára.

2013. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok olyan, és szégyen... Nem mind ilyen, aki meg igen, hát egészségére.
2013. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A videót megnéztem, a cikket későbbre hagyom.

A legtöbbjük tényleg ilyen, de nem szabad azért általánosítani. Most ők a fiatalok, úgy érzik övék a világ, bármit megtehetnek, ki akarják élni magukat.

Barátaim, ismerőseim, jómagam is ezt tettük fiatal korunkban, bár mindig szabtunk egy határt amit nem léptünk át, ki-ki magának.

Úgy veszem észre, hogy ez a mai bulizós fiatalságnál nem így van, egyszerűen nem ismerik a határokat, és ez sajnos elég baj. Úgy érzik ettől lesznek menők.

Addig úgy nem különösebben zavar, amíg valamelyikük belém nem köt, vagy el nem rángatják a még meg nem fogant gyermekemet hasonló hányós-drogozós összejövetelekre.

2013. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésedhez:

A fiatalok közt valóban megfigyelhető ez a tendencia, valószínűleg 50% fölötti az arányuk ezeknek (durvábbakat és kezdőket egyaránt beleértve).

Szerintem egyáltalán nem jó ez.


Viszont arra nagyon kíváncsi lennék, hogy szerinted, kedves kérdező, milyen alternatívát lehetne nyújtani ezeknek a fiataloknak?

Értem az aggodalmad, de azt nem tudom, hogy mi a "helyes" alternatíva szerinted. Volt már dolgom rengeteg olyan fiatallal, akik hozzád hasonlóan gondolkodtak erről a kérdésről, de az ő alternatívájuk abban merült ki, hogy eljátszották a különc kis angyalkát (már-már világmegváltói szerepben, ami előtt nekem, büdös lábú senkiházinak, hajlonganom kellett volna) és valami iszonyat nagyra tartották magukat, hogy ők az értelmes, kreatív, életképes, "zülletlen" hatalmasságok, akiket utól érni nem lehet, és csak hálás lehetek nekik, ha egyáltalán leereszkednek hozzám. Szerintem ez a típus legalább ugyanolyan veszélyes, mint az általad rosszallott típus.


Ne érts félre, valószínűleg nagyon is hasonlóan gondolkozunk erről a témáról, csak azt nem értem, hogy mit akarsz kihozni ebből, milyen konklúziód lenne, milyen alternatívád?


22/F

2013. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam drogozni,inni,de mértéktelenül. Beszívva szoktam órára menni,sőt néha a kis szemüveges,pattanásos gyíkokon nyomom el a blázt. Még a málnaszörpöt is Jack Danielses üvegbe szoktam vinni. És még a tolltartómba is fű van ! 15/F
2013. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sokan. Sokan meg nem.
2013. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok ilyen.

Inkább az a Hermione Granger-Annabeth Chase style vagyok

14/l

2015. okt. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!