Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai tinik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai tinik és a húsz év elején járó fiatalok?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, de a mai fiatalok olyan szemtelenek, bunkók, flegmák, hogy az hihetetlen. Elég ha elmegyek mellettük, de már pofákat vágnak, és van is aki beszól valamit. Nem lettek megnevelve, vagy mi? Miért csináljátok ezt? Tisztelet a kivételnek.
2013. aug. 9. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Valami baj van veled! Mit foglalkozol másokkal? Szard már le, hogy hülyék! Meg ne érdekeljen a véleményük rólad! :)
2013. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
te sem vagy normális...
2013. aug. 9. 23:35
 3/10 A kérdező kommentje:
némelyik úgy viselkedik, hogy egy óriási pofont le tudnék nekik keverni, mert semmi tisztelet nincs bennük, és ez nem csak engem zavar! na meg nyílt utcán engem egy ismerős ne nézzen le, ne szóljon be!!
2013. aug. 9. 23:37
 4/10 Thomech válasza:
Azért mert vagy nem volt apja, anyja! Vagy csak mert nem lettek megnevelve normálisan! De nagyon sok oka lehet... de mind egyhez vezet, hogy barmok! Első kommentelőnek egyébként teljesen igaza van le kell szarni mások véleményét ha csak nem építő jellegű de amit te leírtál (grimasz, pofázás) az egyáltalán nem az!
2013. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Most visszakérdezek:

Miért ilyen bunkók az idősebbek? Mert sajnos az alma nem esik messze a fájától, és így ezt látjuk. Vannak kivételek, akiknek már "ez swag" alapon megy a dolog, róluk csak annyit, hogy péklapáttal vágnám őket fejbe.

2013. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thomech válasza:
Én sem vagyok egy szent stb... de a tiszteletet mindenkinek megadom elsőre aztán ha nem érdemli meg akkor utána szarba sem veszem! :D 17/F
2013. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem a kérdezővel van baj,hanem az olyan emberek felfogásával mint te,kedves első válaszoló

és te sem lehetsz több 20-nál,mert ha igen...


amúgy egyet értek a kérdezővel,mert elég szomorú,hogy ilyenek a mai fiatalok 90%-a

2013. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En egy olyan tini lany vagyok aki tiszielet tudo(regebben rossz voltam mostmar jo vagyok). Szard le a fejuket. Ne foglalkozz veluk. Vagy akkor kerdezd meg hogy mi bajuk van.15/L
2013. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is felfoghatatlan. Hogy lehetnek ilyenek a kortársaim. Én nem ilyen vagyok, senkinek nem szólok be, bűntudatom lenne, meg nem bunkózok senkivel, csak a testvéremmel viccelődök kicsit bunkón néha, ezt beismerem, de ez csak a testvéri szeretetnek köszönhető :))
2013. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ti azt hiszitek hogy azér ojanok a mai tinik mert nemnevelték meg őket? példának engem is nevelnek minden nap minden órában, de lesz@rom amit mond anyám, és megyek a magam utján. nemmindig elég a kulturált viselkedéshez ha van szülő és jóra nevelés. 14/F
2013. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!