Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék Angol, esetleg...

Hol találhatnék Angol, esetleg Amerikai levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Nulladik osztályba járok, idén heti 18 órában tanuljuk az angolt. A tanárunk ajánlotta, hogy próbáljunk meg találni egy levelezőtársat, de én nem tudom, hol érdemes keresni? Hol találhatnék? Köszönöm előrre is a válaszokat!
2013. nov. 23. 09:09
 1/6 anonim válasza:

Én anno iskolákba írtam, hogy levelezőpartnert keresek.

Nem írtam rá címet, csak várost, meg hogy Primary/Secondary School és London/New York..stb. Az iskola igazgató odaadta diákoknak és 5 gyerekkel leveleztem Amerikából és Angliából.

Ma már érdemes e-mail címet beleírni, úgy nagyobb az esélye, hogy válaszolnak!..:-)

2013. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Interneten nincs valahol valamilyen oldal, ahol lehet találni?
2013. nov. 23. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
interpals.net itt van minden nemzetiségű..ki lehet választani e nilyen nyelven tudsz és mit szeretnél tanulni...kiadja az "ellentéted" :)
2013. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
www.penpalworld.com
2013. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 23. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:

és az előző válaszolók oldalai megbízhatók,

?

2013. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!