Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatnék külföldi...

Hol találhatnék külföldi levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ehhez, de szeretnék egy fiatal levelezőtársat, hogy együtt tanulgathassuk az angol nyelvet. :)
2009. jún. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sok ilyen oldal van, de ha tudsz angolul(gondolom igen) én ezt ajánlom:

[link]

Szerintem tökjó,a keresés is (beállíthatod hogy honnan,hány évest,stb) és így könnyen szerezhetsz levelezőtársakat. Ha képet töltesz föl,még inkább. (Mert akkor nagyobb a népszerűség,többen írnak, de ez csak egy tpp. :) )

2009. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi,nem olvastam végig:D Szóval ha egy kicsit tudsz,már így is tudsz találni embereket
2009. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jún. 24. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:
16.48..megnéztem a linket amit küldtél....Szerintem oda már el kell egy társalgási angol....és a kérdező gondolom csak most tanulja vagyis jó ha az alap szint megvan neki...Szerinted ez jó megoldás lenne??
2009. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze.
2009. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát, megpróbálom :)
2009. jún. 24. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
www.sharedtalk.com
2009. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

www.sandbook.net

Ez az oldal tele van olyan fiatalokkal és idősekkel, akik levelezőtársat keresnek. Korcsoportokra vannak osztva, és így könnyen megtalálod a korodbelieket.Te is adhatsz fel hirdetést. Nekem is innen van 5 levelezőtársam:)

2012. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!