Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindenki velem akar ma...

Miért mindenki velem akar ma kötekedni?

Figyelt kérdés

Ma egész nap vonzom a bajt.Suliba is jó páran belém kötöttek de azokat túléltem.A buszon 2cigó csaj megint csak kötekedett, röhögött rajtam (mondjuk ez annyira nem zavart mert zenét hallgattam és csak tátogást meg mutogatást láttam.Úgy negyedóra múlva (még mindig a buszon)a két mögöttem ülő "menő" srác elkezdte ütögetni gyengén a fejemet meg húzni a hajamat.Azt még tűrtem, de mikor már erősebben kezdtek el ütni felálltam és a belül ülőnek olyat vertem hogy belilult a fél arca rögtön.Az utána csendben is maradt.A másik megpróbált megütni de egy békepofonnal ő is leült.Na ott a leszállásig nyugi volt.Leszálltam erről a buszról vártam a csatlakozást.A buszmegállóba a buszról pár srác(2lány 2fiú) aki ott lakik ahol én elkezdtek kötekedni.Az egyik fiúnak belenyomtam a fejét a csikktartóba ami a kukán volt.A másikat nekilöktem a buszmegálló oszlopának a két csaj meg csak ordibált rám...

Azóta itthon vagyok és nyugi van.Miért volt ma ilyen balszerencsém?



2013. nov. 29. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

mi van kérdező, elaludtál és a bilibe még belelóg az ujjad?

majd mikor horkoltál anyukád bejött, és vitte a délutáni forró kakaót, h pistike, most már tanulj egy kicsit, mert nem vesznek fel, vonatkerékpumpálónak a keletibe.

majd annyit mondasz anyunak, álmodtam valami furát, mintha kemény lettem volna:)

2013. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyik tanáromat idézem: 'Ha okosat nem tudsz mondani, akkor inkább meg se szólalj' :)

Miért lett volna ez álom?Egy szóval nem írtam hogy kemény lennék, és nem is vagyok annyira az erőszak híve, de azért ne kelljen már eltűrnöm hogy mindenki szeme láttára sz*rrá aláznak kb. 1 órán keresztül.Te talán ha ütögetik a fejed, tépik a hajad mit csináltál volna?Megbeszélni nem lehet velük, átülni máshová/felállni nem lehet mert a busz tele van szinte levegőt alig lehet venni.Na?Te mit tettél volna?Kíváncsian várom a válaszodat :).(Ha csak nem te is egy álvagány vagy épp billentyűhuszár vagy).Az ember csodákra képes ha van némi motivációja :)

2013. nov. 29. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

sztem neked valami kisebbségi komplexusod van, és itt próbálsz meg kompenzálni, mert itt kemény lehetsz...:)

na további jó billentyűzet ütögetést:)

2013. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tévedsz Kérdező! Nem mindenki Veled akart kötekedni, hidd el, jutott nekem is bőven belőle. Nem vagyok egy agresszív, inkább egy nyúl, és nő, de ma én is képen tudtam volna törölni egy-két (több) embert.

Két napra legalább elmennék remetének, vagy egy tanyára,

ahol nem szól hozzám senki.

Engem meg mindíg a síró,rívó, pityogó, életuntak találnak meg. Nemsoká holnap, (?) talán jobb napunk lesz! Bízzunk benne!

2013. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicsit könnyebb érzés hogy nem csak nekem volt ma ilyen szerencsétlen napom :D.

Hogy érted hogy a síró pityogók találtak meg?

2013. nov. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!