Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a neonáciknak...

Miért kell a neonáciknak mindig kötekedni? Akár hányszor megyek kocsmába, mindig körbevesznek 4-5en és kérdezősködnek hogy 'hatóságilagtilos, mi? ' (póló) mindenbe belekötnek. Ez miért jó nekik?

Figyelt kérdés

és még ha normális érveket tudnának felhozni... leírom szó szerint a tegnapi beszélgetésnek a lezárását


-attol még hogy valakinek sárga vagy fekete a bőrszíne attolmég ugyanakkora kib.szott joga van az élethez mint neked

-nem nem ez nem így van, össze vissza beszélsz

-szerinted lehet, de csak mert egy sémához tartod magad

-eszméhez

-ugyan az... korlátozza a kib.szott gondolkozásodat,

-nekem legalább va jövőm, célom, és nem érzem csak úgy jól magam

-már az is probléma hogy péntek este jól merem érezni magam? mit kellene csinálnom? kart lendítgetni meg gyűlölködni?

-nem erröl van szó...

-nem nem a f.szt nem, attolmég hogy aztmondod h 'szebb jövőt' nem lesz ám szebb!

-össze vissza beszélsz, kimosták az agyad?

-mi a... veled se lehet szót érteni, inkább elemgyek hugyozni....


szóval csak annyi a kérdés hogy MINEK KELL MINDIG KÖTEKEDNI?


2010. nov. 27. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően igazad volna, bár az említett példa alapján éppenséggel jól egymásra találtatok... Meg igazából az előzmények lettek volna érdkesek, nem a lezárás, de valamiért azt kihagytad.
2010. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert írhattam volna órákig... ugy kezdődött h jövök ki mosdóbol és haver szól hogy skinek mondják h mennyek be a nemdohányzóba... bemegyek, vannak bent 4-5, leülök, és persze hogy egyedül voltam, úgy meg nehéz kemények lenni, de csak 'beszélgetés' volt, ami annyiból állt hogy én mondtam folyamatosan, ők meg 'nem ez nem így van' meg 'és?' meg hasonló válaszok... és eléggé érződött hogy le kéne lépni mert elkezte h niggerek így meg úgy, mondom ök is ugyanolyan emberek mint te, vagy én, nem kéne ennyire általánosítani, és akkor mondja 1ik hogy 'mondjárt beverem a képed és akkor nem leszel ember' és ugye mindenkiben volt elég pia, 5 az 1 ellen-be meg nem sok esélyem lett volna, úgyhogy kimentünk cigizni, utána meg léptünk... ezekkel nem lehet beszélni, csak mennek a saját fejük után.
2010. nov. 27. 15:09
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne jarj kocsmaba, ne pialj. Rogton fogsz normalis tarsasagot talalni, akikkel inteligensen lehet beszelni/filozni.
2010. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
A neonácik se mindenkivel kötekednek! Gondolom te is egy etnikum vagy, inkább viselkednétek normálisan ebben a rohadt országban sőt európában is! Azt miért nem hallani sose hogy rohadt kínaiak? Ők tudnak viselkedni? Akkor ti miért nem tudtok? Mert nem is akartok! Akkor meg min kell ennyire csodálkozni ha?
2010. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
mielőtt akárki is félre értené nem vagyok punk... kinézetre meg nem lehet rólam mondani hogy hogyan gondolkozom, nem illik rám semmilyen séma... amúgy vannak igazi barátaim, nem ez a baj, hanem hogy minek kell mindenkibe belekötni, amikor nem is ismernek... szánalmas
2010. nov. 27. 15:20
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
De igenis rohadtoztak a kinaiakat 20 evvel ezelott. Most mar megszokottak. Most epp mas etnikum van a porondon. Egyebkent azt mondod, hogy mas etnikumot nyugodtan lehet rohadtozni neo nazik vagy sem? Hmm, erdekes.
2010. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Csak azt kell rohadtozni aki megérdemli mert úgy viselkedik, mint egy c.gán. vagy egy zsidesz! Ha a romák tanulnának meg dolgoznának ahelyett hogy segélyből élnek meg bűnöznek és csalnak lopnak akkor nem útálnák őket! A zsidó meg nem csak magyar hanem globális kérdés!
2010. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez hogy jön ide? az a kérdés hogy ok nélkül miért kell mindenkibe belekötni? hozzá teszem, fehér vagyok, szóval ilyenért nem, és nem vagyok punk, szóval... egyszerűen nem értem
2010. nov. 27. 16:14
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell velük foglalkozni. Mondjuk ez esetben ők jönnek oda kötekedni ,de akkor is ha nem mész bele a játékukba akkor hamar eloldalognak... Én személy szerint biztosra veszem, hogy sokkal többet tudok a Nácizmusról, mint a neonácik 95%a Magyarországon, de ezt nem hangoztatnám azért nekik ,mert ez épp elég felbujtó indok és belevinne a játékba.
2010. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

De miért kötnek beléd?

Ez nem derül ki egy leírásodból sem.

Ezt nem úgy értem, hogy biztos joguk van beléd kötni, csak így egy eléggé kulcshelyzetű elem hiányzik a beszámolódból.

2010. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!