Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 13 éves lány vagyok, miért...

13 éves lány vagyok, miért nagyoz le mindenki mikor egyáltalán nem érzem magam annak? Sőt.

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mi felnőttek már csak ilyenek vagyunk... egy 13 éves lányt NAGY lányozunk... hisz nem vagy már kis gyerek... tini vagy már :) ne foglalkozz vele... egyik füleden be másikon ki ha zavar...
2013. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés :)
2013. nov. 29. 17:01
 3/4 anonim válasza:
Azért mert a felnőttek hülyék ha valakit túlzottan szeretnek. Nem veszik észre magukat. Pláne ha még egyke is vagy. Bezzeg ha valami komolyabba akarsz belevágni, azzal jönnek, hogy "de hisz gyerek vagy még"...
2013. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert a korodbéli emberkék már úgy vannak, hogy szeretnének nagyobbak, többek, jobbak lenni, mint ami van. Így próbálnak hízelegni talán.

Engem anno nem is igazán ez zavart, hanem egyáltalán az, hogy mondták...ha kicsit mondtak volna, az is zavar, ha nagyot, az is...szóval...:)))

2013. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!