Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek példamutató,...

Hogyan legyek példamutató, példás lány, olyan ember akit mindenki szeret?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokkal kell hogy rendelkezzek? 13L

#peldamutatoember
2013. jún. 9. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor annyi idős voltam mint te én is nagyon szerettem volna olyan ember lenni, akit mindenki szeret. Később rájöttem, hogy nem létezik olyan ember, akit mindenki mindenhol szeret. Ez az élet rendje. Ha kedves vagy és pont olyan a viselkedésed az adott személlyel ami neki bejön, szimpatikus, akkor kedvelni fog az illető. De lehet, hogy másnak ugyanez a viselkedés irritáló. Szóval érted amit akarok mondani. Majd később amikor gimibe fogsz járni rá fogsz jönni hogy ha majd lesz egy csapat lány az ő viselkedésük idegesítő lesz a számodra és megfogod kérdezni magadtól, hogy miért szereti őt valaki is? Hát azért mert a viselkedése bejön nekik és azért.

19/L

2013. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem lesz ilyen ember. Vannak persze nagyon kedves, aranyos emberek, akik mindenkinél próbálnak "jófejnek" lenni, de speciel nekem ez nem jön be, tehát alapból, aki ilyen mindenkivel jóba vagyok típus, annak általában több kibeszélője lesz...
2013. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Légy őszinte. Mondj jó, pozitív dolgokat és tartsd be őket. Légy toleráns és ne bánts meg senkit, és senkiről ne alkoss másnak véleményt, ha netán mégis az pozitív legyen. :) Így sem fog mindenki szeretni, de népszerű leszel az tuti. Jah és olvass minél többet, mert akkor sok mindenről tudsz hitelesen beszélni és értelmesen is. :)
2013. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Javaslom, inkább add önmagad, és mélyítsd önismereted. A boldogsághoz vezető úthoz elengedhetetlen, bár önmagában ettől még nem leszel boldog.
2013. jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne akarj mindig jófej,környezetének mindig megfelelni akaró ember lenni,inkább egyéniség,akinek az önbizalma a tanulmányai,a napi sport,sok olvasás és a szülei tisztelete által van. Ne szép és jól eladható akarj lenni és főleg ,ne legyèl vallásos,mert az a legbutább szellemi korlát.
2013. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bence87 válasza:

Miért is ne legyen vallásos? A Biblia pont megadja a kérdésére a választ.


Olyan tulajdonságokkal kell rendelkezz, amiket Jézus tanít a Bibliában.

2013. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Vallásos vagyok;)
2013. jún. 17. 15:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj, egyszer sikerül majd túlhaladnod vallásosságodat.
2013. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ateizmust kell meghaladni, az a Sátán melegágya.
2013. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csak kereszténység és ateizmus létezik. Hanem számos más vallás, pl távolkeleten is, valamint spiritualitás is! (Merev, dogmatikus vallásosság NÉLKÜLI a legtöbb fajta spirituális/ezoterikus hozzáállás.)
2013. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!