Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkedik velem mindenk...

Miért viselkedik velem mindenki ilyen zárkózottan?

Figyelt kérdés

Mindig én keresem a másikat, és akkor is főleg csak én beszélek/írok, és ha megkérdezem a másiktól chaten mondjuk, hogy miért nem ír, a válasza az hogy nem tud mit írni. Ez így van akkor is, ha iskolatársakról van szó, akikkel chaten próbálok írogatni, meg internetről összeszedett emberekkel is.

Miért van ez, hogy nekem nem tudnak mit írni/mondani?


2013. dec. 3. 15:22
 1/2 anonim válasza:
Ne chaten probalj az emberekkel kapcsolatot teremteni! Beszelgess az osztalytarsakkal, nyilj meg nekik, es hidd el ,hogy ok is megfognak! Jarj el ismerkedni, iskolan kivuli programokra, ha esetleg vallasos vagy jarj templomba, ott is lehet ismerkedni :) Sok szerencset! Ha van kedved errol bovebben beszelgetni, irj ram priviben, remelem tudok meg tanacsot adni :)
2013. dec. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán nem túl érdekes dolgokról írsz.
2014. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!