Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki undorodik a mai fiataloktól?

Figyelt kérdés

Mindenki elvan,hogy így mennek bulizni,úgy mennek bulizni,egész héten azt hallgatom suliban,hogy "jaj,de beb*sztam,láttál?ott voltam a diszkó mellett és okádtam"(a lényeg,hogy sokszor lányok mondják)...meg,hogy hány csaj/pasi volt meg nekik a hétvégén,ki volt az új áldozat..ezzel meg azzal smároltak,stbstb...

Minden szünetben zenét hallgatok,mert rohadtul nem érdekel emezeknek a jó kis történeteik,de még így is sok mindent meghallok akaratomon kívül...

Az egész kedvemet elveszik a bulizástól,diszkóba nem is járok,hanem barátaimmal elmegyek kávézóba,vagy csak simán a városba sétálni...inkább érzem jól magam a barátaimmal,mint tömegnyomorban részegen fetrengjek.

Van még valaki,aki így gondolja?

16/l



2013. dec. 4. 21:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,de ilyen problémám még nincs ;)
2013. dec. 4. 21:19
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
egyetértek veled.Én is udorodok ezektől.
2013. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is.
2013. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok, noha 7 évvel idősebb vagyok nálad. Az én korombeli lányok is gusztustalanul viselkednek, és a srácok is. Totál eszméletvesztésig isznak, és erre büszkék, még ennyi idősen is. Engem azért az érdekelne, hogy hol tudnak az osztálytársaid alkoholt venni, mert ugye az elvileg csak 18 felett kapható, de persze nem lep meg, hogy kapnak. Ne foglalkozz velük, maradj a saját kis társaságoddal, és ne hagyd, hogy felidegesítsen a viselkedésük, sajna ilyen ma a világ, hogy a 15 éves unokahúgom több pasival volt, mint én (23). Esküszöm!
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok 16 de nem értem mire jó ez. Már nálunk is ez ment anno a gimiben, én is kilógtam a sorból mert nem voltam ivós és bulizós típus. Nem undorodom tőlük, csak sajnálom őket, saját magukat alázzák meg azzal, hogy nyilvánosan hánynak (főleg a nők), és bárkivel összefeküdnek. Ez felelőtlen és veszélyes dolog, de remélhetőleg egyszer kinövik majd.
2013. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 na az durva :o én már lassan semmin sem csodálkozom, kezdem megszokni,hogy a 10 évesek sminkelnek(múltkor láttam,hogy mostohatesóm nagyban ügyködik a szemceruzával xd),13 éves lányok terhesek...

Ja az alkohol kapásról meg annyit,hogy nagyon betartsák a törvényeket,meg a szülők nagyon felelősségteljesek(büszkék a gyerekükre,ha sokat isznak xd)

2013. dec. 4. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
na igen, az gusztustalan, ha egy gyerek úgy iszik, h a szülei tudják is, nézd, én már anya vagyok, de agyonütöm a fiam, ha ezt fogja csinálni, de reméljük erre nem lesz szükség, csak nevelés kérdése, ezek szerint a Te nevelésednél valamit elég jól csináltak, ja és igen, az unokahúgom már az 5ik barátját szedte össze a hétvégén, én pedig férjnél vagyok, és a férjem a harmadik az életemben.
2013. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem undorodok, de én is elhatárolódok tőlük... Szánalmasak.
2013. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
régen gondolod különbek voltak? .... mindíg is voltak,vannak ,s lesznek is igénytelen tinitaknyok,akikből sose lesz semmi az életben,idő kérdése mikor hullanak ki.Számszerűen talán manapság jellemzőbb,hogy jóval pofátlanabbak...de azért ne általánosítsunk!
2013. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. 10 éve voltam annyi idős, mint te. Nálunk is voltak sokan olyan srácok/lányok, akikről te beszélsz. De minek foglalkozni velük? Csak magadat idegesíted.


Én is megittam a magamét a barátaimmal (nyilván nem minden hétvégén, mert azért ott voltak szüleim, akik határt szabtak az eljárkálásnak), ma is szoktunk inni ha összejöövünk, de pl volt, hogy Megasztár társasjátékot játszottunk poénból, és nagyon jó hangulat volt. Se nem rontott, se nem javított rajta az alkohol. Egy zenés-táncos szórakozóhelyen csakis TŐLED függ, hogy mennyit iszol, és hogy hogyan érzed magad. Nem öntik le tölcsérrel a torkodon a piát, nyugodtan elmehetsz :) Unokahúgaim jó példák, egyikük egyáltalán nem iszik, másik azért szokott. Mégis együtt akár elmennek bulizni, és csak annyi a különbség, hogy az egyik becsípve táncol jókat és nevet sokat, a másik meg teljesen józanon. Nem tartom egyiket sem jobb vagy rosszabb embernek a másiknál, undorodni meg végképp nem undorodok tőlük...

2013. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!