Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is már érzett úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is már érzett úgy hogy nem látja magáz szépnek, vonzónak, meg egyszerűen undorodik magától?

Figyelt kérdés

én most legszívesebben leköpném magam, semmihez és senkihez nincs kedvem, undorodom magamtól.

mit csináljak ? mivel üssem el az időt ?

normális válaszokat légszíves, nincs most élni se kedvem.


20/L.



#énnemadom
2013. aug. 23. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
*magát
2013. aug. 23. 23:32
 2/6 anonim ***** válasza:
nézz vígjátékokat a netről
2013. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Yep.
2013. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

mic

soda hasznos válaszok atya ur isten.

nyugi én sokszor voltam igy .ma is pedig két gyerkőcöm van ma màr.

majd là

lod màsképp is nyugi .csak sajna idő.bàr csak lehetnék a korodban.bocsànat a hibàkért de uj a telòm szép estét és fel a fejjel ..üdv egy 31 éves nő

2013. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akarsz róla beszélni?
2013. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dettó.. hiába mondják hogy nincs baj a kinézetemmel, nem tudok magammal megbékélni. :(
2013. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!