Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megnyernéd az ötöst mire...

Ha megnyernéd az ötöst mire költenél? Hogy élnél?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Mindent megvennék, amit csak meglátok. Hatalmas dorbézolás lenne az tuti.

Egy hatalmas összeget lekötnék, aminek a kamataiból vígan elélek, majd csinálnék egy vállalkozást, hogy azzal foglalkozhassak amivel szeretnék. Az se érdekelne, ha nullásra jön ki.

2013. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanitt élnék, a gazdagoknak ez egy tök jó ország...

na jó, télen mondjuk gyakrabban utaznék a trópusokra, de alapvetően semmi bajom Magyarországgal.


Biztos, hogy függetleníteném magam az államtól, amennyire csak lehet. Energia felhasználásban, élelmiszerben, mindenben, amiben, és amennyire csak lehetséges.


Aztán a hobbijaimnak élnék.

Kb majdnem ugyanazt csinálnám, mint amit most melózok, (vendéglátás) csak kompromisszumok nélkül, nem profit orientáltan, hobbi szinten, kizárólag a minőséget és a profizmust tartva szem előtt. Akkor is, ha csak vinné a pénzt.


Abban is biztos vagyok, hogy belevágnék valami hosszútávú, maradandóbb projektbe.

Ennek a klasszikus értékrend megőrzése lenne a célja.

Megújuló energia fejlesztés, tehetségek támogatása alapítványokon keresztül, későbbiekbe ezeknek a tehetségeknek a megtartása, hasznosítása...

Gyakorlatilag egy mini társadalom kialakítása, ami arról szól, hogyan lehet minél tökéletesebben fenntartható módon szimbiózisban élni a természettel.

2013. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elmondanám mindenkinek, hogy én nyertem az ötöst, és ugyanúgy élnék, mint előtte.
2013. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: ugyanúgy élnél, de nem sokáig! :)
2013. dec. 7. 11:40
 5/15 intrepid ***** válasza:
36%
Találmányok felvásárlása fillérekért, azután pénzt, sok pénzt csinálni belőlük. Most nagyon szemétnek tünhetek, de ezek a találmányok nélkülem a kukáig sem jutnának el. Tudok egyet, s mást erről a világról.
2013. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
el lottóznám mindet
2013. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem vennék belőle. Beraknám a MÁK-ba, és próbálnám kiverni a fejemből, hogy ennyi pénzem van. Majd amikor az asszony is végezne, akkor keresnénk egy átlagos családi házat, és oda költöznénk. A kamatból pedig elmennénk Japánba.
2013. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit gondolkoztam már ezen... :-)

Annyi lenne a változás, hogy természetesen nem kellene azon agyalni, hogy mit ne vegyek meg, hogy ki tudjam húzni a hónapot. Meg persze saját házam lenne, de normális, kertes ház, nem valami kacsalábon forgó palota.

2013. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
sose gondoltam ilyenen,nem szeretek álmodozni abszurd dologokon,mellesleg nem vágyom ilyen összegre sem,még nyugodtan akarok aludni..és semmi kedvem azon idegeskedni mikor fogják rám a fegyvert ,csak azért mert pénzem van...ha választani kellene,maradok a megszokott életemnél,legalább tudom,hogy én dolgoztam meg érte,még ha nem is vagyok milliárdos,meg nem lóg minden kikent lotyó az árnyékomban..jó napot! :)
2013. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vennék Pesthez közel, például a Dunakanyarban egy hatalmas családi házat, lekötném a pénz nagy részét, és valami vállalkozást indítanék, amiben azt csinálok, amit mindigis szerettem volna. Nem dőzsölnék különösebben, de biztos kevesebbet gondolkodznék egy táska megvtelén, vagy, hogy melyik müzlit vegyem le a polcról, elhoznám mindkettőt.
2013. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!