Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan ered ez a "cidert csak...

Honnan ered ez a "cidert csak nők isznak" duma? Miért nem tartják férfiasnak azt aki iszik ízesített sört? O. O

Figyelt kérdés
Most olvastam egy kérdést,ahol erre terelődött a téma,és azért elég fura.Sőt,már az ismerőseim is kerülik a cider-t.Ki találta ki ezt,hogy ha nem tiszta,keserű sört iszik valaki,akkor az már nem is ember?Szeretem a sört,és általában azt szoktam inni,de néha jól esik a változatosság.Ennyi erővel b*zi aki szomjas a nyári hőségben,és cider-t iszik,mert nem akar beb@**ni?Vagy csak túl drága? :D
2013. dec. 11. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a cidert és az ízesített söröket is. Aztán mindenki gondol amit akar, nem érdekel. Nekem ízlik :)
2013. dec. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez tipikusan magyar hülyeség, aki nem pálinkát meg sört vedel, az a hülyék szerint nem férfi, söt az sem, aki nem üvegböl issza a sört egy húzásra, stb.


Az ilyen "megálapításokat" tipikusan azok teszik, akik nem biznak a saját férfiasságuknak és ilyen bunkó szöveggel akarják reklámozi, hogy ök IGAZI férfiak.

2013. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(A cider meg az ízesített sör nem ugyanaz.)

Szerintem nem sokan vélekednek így, ismerőseim körében is sokan szeretik a cidert és az ízesített sört is férfiak és nők vegyesen. És nem szoktuk furcsállni, ha egy férfi ilyet iszik :)

Ennyi erőből akkor a nők meg nem ihatnának pálinkát, pedig sokan szeretik :)

2013. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!