Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakinek nem hagytam...

Ha valakinek nem hagytam magam kihasználni, és ezért elküldött a p**sába, annak többé ne is merjek segíteni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam oda jött, hogy hadd másolja le a leckét, mert egyest kap mindenki akinek nincs meg. Én meg megkérdeztem, hogy miért adjam oda(rosszba vagyunk, többször is kértem tőle valamit, vagy kérdeztem a sulival, órával kapcsolatban és leszart, nem figyelt rám, elküldött, kinevetett)

És mondta, hogy mert kell, én mire, akkor miért nem csináltad meg? Azt mondta ne szórakozzak, oda adom vagy sem?

Mondtam, hogy nem. Mire elkezdett ott nyavajogni mint valami óvódás, hogy "de miért nem, ba**meg! nem hiszem el! Jól van, akkor rohadjál meg nem kell!"


Ha ilyen van, legközelebb ne is merjek segíteni bárkinek, aki ilyet mond?



2013. dec. 18. 11:31
 1/2 egytüneményvagyok ***** válasza:
Én azoknak szoktam segíteni akik nekem is segítenek, és akiket szeretek. Te minden hülyének szoktál aki amúgy tojik a fejedre?
2013. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne legyél már hülye, az ilyennek az tegyen szívességet, akinek két anyja van. Azt próbálja kihasználni, akit csak bír. Ignoráld!!
2013. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!