Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy ismeretlene...

Miért van az, hogy ismeretlenekkel nem tudok kapcsolatot teremteni? Akiket ismerek azokkal nagyon jól el tudok beszélgetni, de idegenekkel nem nagyon. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem emlékszel rá, de ha ért valami kellemetlen dolog az életedbe ,mikor találkoztál valakivel akit még nem ismertél, onnan is eredhet az hogy nem bírsz annyira kapcsolatot teremteni de még lehet kinövöd én régen nagyon ilyen voltam most meg rám se lehet imerni .:D Megkérdezhetem hány éves vagy?
2013. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsömii válasza:
Én is hasonlóan voltam. Még néha most is, de ez idővel változhat. Nem lehet,hogy az önbizalmaddal van a gond? Hogy félsz más ismeretlenek mit gondolnak rólad?
2013. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!