Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami gyógyszert, ami...

Van valami gyógyszert, ami segíthet? Nagyon gátlásos, zárkózott és stresszes vagyok, szorongok. Nehezemre esik ismeretlenekkel beszélgetni stb.

Figyelt kérdés

Vényköteleset háziorvos csak úgy felírna nekem?

Vagy esetleg ismertek valamit, amit vény nélkül is beszerezhetek?

Hallottam az orbáncfűről: az mennyire hatásos?


2011. nov. 1. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami vény nélkül kapható, az a levendula, orbáncfű, citromfőből készült termékek és a Valeriána(macskagyökér).

Én a levendulát és a Valeriánát próbáltam, nekem használt. A vényköteles gyógyszereket meg jobb elkerülni ha tudod, de inkább egy jó barát vagy pszichológus kéne, aki segít kinyílni, átvezetni a nehézségeken.

2011. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. egyébként utánanéztem most még: az a szociális fóbia, ha minden igaz
2011. nov. 1. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ugyanúgy Elkerülő személyiségzavar is lehet. Szakember kéne, hogy ezt meg tudja mondani.
2011. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oda viszont nem merek elmenni, pedig tudom h jobb lenne utána..
2011. nov. 1. 15:35
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudnék erről beszélni neki..senki sem tudja
2011. nov. 1. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
C2H5OH :)
2011. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi..de ez hosszútávon nem működik..nem lehet mindig berúgni:)
2011. nov. 5. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!