Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, hogy szilveszterkor...

Ciki, hogy szilveszterkor itthon fogok ülni 18 évesen, és nem megyek bulizni, mint a többi korombeli?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. 1.-én megyek dolgozni. Szerinted én megyek valahova?
2013. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

En is gondolkodom h itthon maradok de ugyis elrangatnak haverok. Nem.ciki h otthon leszel!!!

19/L

2013. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy azon gondolkozol, hogy ciki-e.
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívem szerint itthon maradnák, de egy elég nagy méretű rendezvényen vagyok főszervező és muszáj mennem.
2013. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem ciki. Jóval idősebb vagyok nálad, és lehet én sem megyek sehova Szilveszterkor, de nem csinálok ügyet belőle. Szerintem többen maradnak ilyenkor otthon, mint hinné az ember.
2013. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
az ciki,ha részeg fiatalok fetrengése közt,még a poharadba is tehetnek bármit,kirabolhatnak,fenyegethetnek,inzultálnak,baleset is érhet,hideg van másnap nem tudsz fel kelni ha részeg leszel...a többit már had ne soroljam...
2013. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Én pl. direkt nem megyek ilyenkor buliba, mert engem mindig irritált ez a szilveszteri hülyeség, h ennek a "tiszteletére" bulizzak. Különben is én pl. a kocsmázást sokkal jobban szeretem, mint azokat az igazi táncolós bulikat, utálok táncolni. Csak ülnék és innék. Az a baj, h ilyenkor nem nagyon akarnak jönni kocsmázni, hanem ink. buliznak.

18/F

2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Egy kicsit sem ciki. Tavaly mondjuk én is elmentem egy nagyobb szilveszteri buliba, de nem nagyon éreztem jól magam. Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem egy idő után irritál hogy törött sörösüvegek vannak mindenütt, 5 percenként látsz valakit aki úgy rohan a vécébe hogy mindjárt elhányja magát, ja és a lépcsőházban olyan párok vannak akiknek inkább már szobán lenne a helyük.

Idén inkább a tévét választom, még ha antiszocnak is tartanak ezért a kijelentésemért xD

19/L

2013. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nem kell mindenáron mások szilveszteri részeg őrjöngését, fetrengését, kulturálatlan baromkodását végignézni. Egyedül is jól tudja magát érezni az ember ha nagyon akarja.
2018. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!