Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek szégyen ha 17...

Szerintetek szégyen ha 17 évesen itthon maradok szilveszterkor?

Figyelt kérdés

A barátnőim és a pasim győzköd, hogy menjek velük bulizni.

Viszont apa mostanában szomorú, depressziós,stresszes nem szívesen hagynám egyedül.


Inkább itthon vígjátékokat néznék vele.


2011. dec. 23. 17:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Az összes osztálytársam ott lesz.
2011. dec. 23. 17:21
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gáz, hanem nemes dolog, mert nem azért maradsz otthon, mert nincs jobb dolgod, hanem apukáddal szeretnél lenni, és inkább elutasítod a meghívást. Ez szép dolog! Szerintem is maradj otthon, úgysem tudnál felhőtlenül szórakozni. Egyébként megkérdezhetem, miért olyan rossz apukád hangulata? Egyedül élsz vele?
2011. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%
Nem szégyen. Az meg hogy ezt az apádért teszed tesz téged elismerésre méltóvá.
2011. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem gáz!

Miért lenne az,azért mert a több 16-17éves egy diszkóban tekergeti magát,és issza le magát a sárga földig?Neked nem kell olyannak lenned.

Ha úgy érzed otthon akarsz maradni,akkor maradj.Az a gáz ha emiatt a többiek lenéznek.

De nem is kell egész éjszaka otthon lenni.Attól 1-2 órára el is mehetsz sétálni,szétnézni ott ahol élsz.Esetleg éjfélkor tüzijátékot nézni,ha felétek van.

2011. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, egyedül élek vele.

Nem tudom pontosan mi a baj, nem akarja megmondani. :(

2011. dec. 23. 17:22
 6/10 anonim válasza:
70%
Nem szégyen, szerintem meg fogják érteni a barátaid :)
2011. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:
78%
Számtalanszor szilveztereztem otthon. Pl. asszem 17 éves koromban is otthon voltam. Abszolút nem gáz. Pláne figyelembe véve az indokaidat.
2011. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem nem szégyen én egyszer itthon hagytram anyum de mondta is hogy mennyek nyugodtan és utén a mondta hogy ez volt az első szilvesztere hogy nem volt vele senki éjfélkor és ez elszomorított
2011. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem az. Apud is örülni fog. Kettesben is nagyon jól el lehet tölteni a Szilvesztert, jó hangulatot lehet teremteni.

Én pl. sose szerettem igazán a szilveszteri bulikat, otthon, rokonoknál vagy barátnőnél töltöttem., szűk körben. Szórakozóhelyen csak elvétve.

2011. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyaltalan nem, sot :) En 16 eves vagyok, es itthon fogom tolteni. Igaz, himlos vagyok, azert, de az eddigi szilvesztereim se az ivaszatrol szoltak, hanem a mulatasrol,nevetesrol, mindig szuk korbe toltottem. Ez az egesz szilveszteri "rugjunk be hogy legyunk fasza gyerekek" nekem nem jon be. Annyira eroltett a dolog, hogy minden ev utolso napjan kotelezoen jol kell erezd magad, es bulizz es nem tudom mi. Az ev barmelyik napjan jol erezhetem magam, nem kell nekem ahoz szilveszter koszonom szepen :) Es foleg hogy edesapad rosszul erzi magat, en is otthon ulnek. A csalad az elso.
2011. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!