Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet ilyen esetben valamilyen...

Angel of Darkness kérdése:

Lehet ilyen esetben valamilyen kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akinek van egy olyan hát nem is tudom tulajdonsága, vagy inkább szokása, amit nem hiszem, hogy meg fogok tudni szokni.

Télen-nyáron, éjjel-nappal nyitva van nála az összes ablak. Ez annyit jelent, hogy mindig annyi fok van bent is mint odakint. Tegnap voltam nála 7 fok volt a lakásban. A fűtés az gyakorlatilag nem működik. Kérdeztem tőle, hogy klausztrofóbiás-e, mert olyanról már hallottam, hogy valaki csukott ablaknál pánikrohamot kap. De nem, csak így szokta meg. Becsukni főben járó bűn, megpróbáltam. Közölte velem, hogy az az ablak 40 éve nyitva van, hogy jövök én ahhoz, hogy hozzányúljak. De talán a legrosszabb, hogy kezdi ezt csinálni nálam is. Egy percre magára hagyom a szobában, mire visszaérek már sarkig nyitva van az ablak.

Találkozott már valaki ilyen szokással? Lehet vele valamit kezdeni? Amúgy 42 éves a férfi, lehet, hogy már késő változtatni. Viszont nem tudom elképzelni, hogy ehhez találjon társat magának.



2013. dec. 27. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nála otthon ez van, és nem szólhatsz bele, de szerintem a legnagyobb pofátlanságok egyike, hogy ezt nálad is elkezdte csinálni. Én a helyedben hagynám, mert így soha az életben nem fogsz tudni elélni mellette.
2013. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy egyszerű "szokás", ez abnormális, else tudom képzelni, hogy mondjuk télen hófúvás közepette is tárva van minden? Ezzel nem lehet kompromisszumra jutni, vagy változtat rajta vagy maradjon magának
2013. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
Ha nem szeretsz fázni, akkor egy nagyon komoly beszélgetés, és ha nem enged, akkor szakítás, mielőtt jobban megszereted.
2013. dec. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, valami kényszerbetegsége lehet. Az oké, hogy valaki szereti a friss levegőt. De télen, nyáron ugyanannyi fokban lenni bent, mint kint? Szerintem beteg. Beszélgess vele, ha nem érti meg, akkor nem tudsz mit tenni. De lehet, hogy más bajai is vannak. Szóval ha párkapcsolatot szeretnél vele, nem lesz könnyű dolgod.
2013. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, jövő karácsonyra vegyél neki repülőjegyet az Északi-sarkra! :D
2013. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bolond.
2013. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Ezek szerint nem csak nekem nem tolerálható az ilyen szokás.

2013. dec. 27. 12:58
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös. Ha nem változik már nem fog jövőre karácsonyi ajándékot kapni tőlem. De az ötlet fergeteges. :))
2013. dec. 27. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes.. Az, hogy nálad kinyitja csak úgy, a bunkóság teteje, meg ilyen stílusban nála, hogy hogy képzeled, hogy becsukod az ablakot... érdekes figura lehet.. én mindenesetre biztos rá kérdeznék, kifejtetném vele azt a traumát , ami ezt okozta, mert kb ez beteges..ez szerintem rohadtul nem normális.. ha nem hajlandó kompromisszumra, és ilyen erőszakot szül nála, ha be van csukva az ablak, éljen a nyitott ablakával...
2013. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!