Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen diszkóba járni? Jó ott...

Milyen diszkóba járni? Jó ott a hangulat? Ha az ember szereti az olyan zenét, érdemes járnia oda?

Figyelt kérdés

És ha nincs olyan baráti köre, akivel mehetne, akkor egyedül biztonságos?


Van aki azt mesélte, hogy ha nem szereti az ember a tömeget, akkor felejtős, mert sokan vannak, és megy a lökdösődés néha.

Van aki azt mondta, a biztonságiak néha elég udvariatlanok, és beverik a szádat ha ugrálsz!

És van aki azt mondta vannak ott olyan csajok, akik oda jönnek, hogy meghívod-e őket egy italra, aztán kifizettetik veled az iszonyú drága piák számláját, ha meg nem akarod, azárt kapsz a szádra.


Tiszta horror sztorik!



2014. jan. 5. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 1-2x a középsulis osztálytársakkal. nem nyerte el a tetszésemet. Azóta se jártam ott az elmúlt 8-10 évben.
2014. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A diszkó sem szól másról mint a 5-10fős csoportokról akik elzárkóznak mindenki elől, kibeszélik a másikat stb

Ismerkedéshez meg kimondottan szerencse kell, hogy olyat fogj ki akivel tudsz lötyögni

Biztonsági őrök általában az ugrálós kis girnyókat nem bírják mert azokból van a legtöbb, aki kulturáltan jelenik meg azzal sosincs gond

Egyedül is biztonságos de unalmas, hisz kevés az aki trécselni jár oda, sajnos, a mai zenéért ami ott megy pénzt nem adnék, hisz mind populáris sz*r

Akik italra hajtanak mind potyázós szutykok javarészt

2014. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sosem szerettem az ilyet és nem is próbáltam előtte, de most szilveszterkor rávettek a haverok

jártam előtte is buliba csak nem ilyen discoba, hanem fesztiválokra, házibulikba

tehát szilveszterkor rávetemettem és nekem nagyon tetszett, de tényleg

jó, mondjuk a társaság is úgymond normális volt, nem voltak kötekedő cigányok meg ilyenek, még a kidobók is normálisak voltak

a diumdisum zenéket meg én sem szeretem, de ott ilyen ismertebb slágereket nyomtak csak ilyen discós változatban, de rohadt jó volt, nekem nagyon bejött

2014. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok a szar hely, ahol tényleg hányinger emberek vannak, szemetek a kidobók, szar a zene stb.

De valóban vannak jó helyek, ahol jó a dj, jó a felhozatal, jó a zene, normálisak a kidobók/portások na meg az emberek is.

Bár minden helyen előfordulhat, h szar lesz az estéd meg az is, h nagyon jó.

Én legutóbb novemberben voltam, akkor Andro volt, ő elég jót tolt.

2014. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bánszki Csilla ***** válasza:
100%
Én tavaly voltam diszkóban 6 év kihagyás után és olyan volt mint ég és föld, a zene olyan szar volt, hogy azt se tudtam, hogy erre, hogyan kell mozogni, mondjuk ki milyet szeret, de én azon gondolkoztam, hogy nem csoda, hogy a fiatalok ennyire isznak és drogoznak, hát ezt a tücc-tücc szart tudatmódosító nélkül nem is lehet élvezni, egy lány hátulról lökdösött, ezt mg el is néztem volna neki, de utána még ő szólt be, hogy én minek lökdösődöm... hát mondom, ez se százas... kb 2 óra hosszát szenvedtünk így mire párommal egymásra néztünk és egyszerre mondtunk hogy na inkább húzzunk haza aludni mert az legalább ér vmit, hozzáteszem 23 éves vagyok és öregnek éreztem magam :)
2014. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más a véleménye, de szerintem összességében a mai diszkókba nem érdemes járni. az még a jobbik eset, amiket leírsz, az aids-es tű meg az italba csempészett keménydrogok utáni erőszakolás már durvább.
2014. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam diszkóban, elég is volt. Nem vagyok a zenének sem hatalmas fanja, de meghallgatom, szóval nem az zavart. Viszonylag minőségibb helyen, ami nem lepukkant, azért elég nagy a tömeg, horror árak vannak, lökdösődés van. Mondjuk ezt még nem tapasztaltam, de megszaporodtak a zsebtolvajok is, akik kb. feltűnés nélkül lopják ki a cuccokat az ember zsebéből, amekkora tömeg van. Meg hát azért előfordulnak egyes diszkókban a drogosok, a magukról nem tudó, kézen-közön bejutott kis tinik.

Egy tipp az italos lányokkal kapcsolatban: az a lány, aki azzal megy oda hozzád, hogy te őt hívd meg egy italra, az egy nulla ribi, és tuti, hogy csak a pénzre hajt. Máskülönben nem azzal menne oda hozzád, hogy fizess neki egy piát, hanem odamenne beszélgetni, ismerkedni. Ezek a csajok meg abból élnek, hogy hátha van olyan pasi, aki jó csajjal ismerkedni megy oda, és annyira kanos, hogy simán kiperkálja neki a piát, aztán jól le lehet húzni.


Biztonságiakhoz nem volt még szerencsém, de hallottam párról, akiket nem az eszükért alkalmaznak, viszont általánosítani sem lehet azért.

2014. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:

és azt is utáltam, hogy teli torokból kellett ordítanom, ha vkinek mondani akartam vmit (pl. pultosnak vagy ismerősnek), mert olyan rohadt hangos a zene. Ugyanígy fordítva sem mindig értettem meg, amit nekem kiabáltak.


24 / N vagyok amúgy.

2014. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!