Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lenne, ha a fele Hegyaljás...

Mi lenne, ha a fele Hegyaljás közönséget beraknánk Balaton Soundra, és a fele Soundosok meg mennének Hegyaljára?

Figyelt kérdés

:D

Kitörne a tömegverekedés? :D



2014. jan. 8. 20:38
 1/4 madi98 válasza:
100%
A részegek észre sem vennék :)
2014. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elképzelem ahogy a hegyaljások pogóznak,headbangelnek soundon,a soundosok meg csak pislognak hogy mi a retek ez :D.A soundosok hegyalján meg csak téblábolnak :D.
2014. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Miért? Tavaly összeverekedett egymással pl. a Scooter és Asking Alexandria közönség?

Hegyalján is volt Jäger party sátor, oda sem a metál arcok mentek. Van egy fő zenei irányzata a fesztiválnak, de más stílus is jelen van :)

2014. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi történne.

Bár én magamból indulok ki, hiszen minkét fesztiválon megfordultam már.

Hülyék mindenhol vannak, de szerintem egyik helyen se voltak akkora számban, hogy abból gond legyen.

Viszont azt hozzátenném, hogy bárki józan gondolkodású ember bepöccenne attól ha a kifizetett tízezreiért cserébe egyszercsak egy tök másik helyre raknák be.

2014. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!