Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért félek, , még baráti''...

Miért félek, , még baráti'' jól ismert társaságba is menni? Egyfolytában azt érzem mintha engem bámulnának. Volt már hogy leizzadtam stb. Van akit már több éve ismerek és nem merek a társaságába menni. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom miről lehet..Nagyon rossz érzés. Barátaim nagyon nincsenek azért is tettem idézőjelbe a barát szót.

Egyfolytában feszült vagyok...suli közbe max 5órákat alszom.

Szünetbe 3-4-et...Nem tudok előbb bealudni. Ha nyilvános helyre megyek azt hiszem mindenki engem bámul...pedig nem. És kérlek ne úgy értésétek mintha meleg lennék vagy valami..hogy jajj hogy nézek ki..nem erről van szó. De tudom önmagamat is adni a suliban..sőt...elég ,,durvákat csinálok'' :)

Tudom hogy érettebb vagyok a koromnál, sosem voltam jóba velem egykorú emberekkel. Nem tudom mióta tart ez a szorongásom..kb 1 éve szerintem.. Már nagyon irtózok akárhova is menni... Suliba délutáni szakköre nem mertem visszamenni és azt mondtam mindenkinek, hogy rosszul voltam...lett egy igazolatlanom. Mindig félek a hétfői napoktól akkor van szakkör..

Rengeteget vagyok egyedül itthon a sötét szobában..egész nap. Volt egy idő mikor még vagdostam is magam..(1,5 éve..de az másik történet..) Azóta próbálom nem csinálni, eddig sikerült, de heti 3-4x tuti megfordul a fejemben..az lenyugtat..de nem csinálom mert utána még nagyobb szorongás venne körül..Ez valami betegség? Vagy ilyen gyökér lennék? Mi a bajom? :(



2014. jan. 8. 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:
13/F..
2014. jan. 8. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Haver irány pszichologus
2014. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A titokzatos válasza:
Szerintem ez depresszió. Nagyon sajnállak :/ lehet jó lenne szakemberhez fordulnod...
2014. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A titokzatos válasza:

[link]

Nézd meg ezt, hátha segit. :)

2014. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kitöltöttem a tesztet...a tanácsok amiket írt mellé nem segítettek. Nem tudok kinek beszélni róla, nem is akarok és nem is könnyebbíti meg a helyzetem...Én meg hova fordulak egyedül 13 évesen? Nem fogom mondani anyumnak...hülyének néz..Meg nemis tudom hogy mondanám..

Meg hogy tenni kell érte...hát most mit tegyek, hogy segítsek magamon barátok nélkül?... Az a ,,vcces'' suliba az állhaverokkal akik szánalmasak néha elröhögünk.. de minden nap van 1-2-3 óra hogy szarul vagyok a suliba és már majd a könnyem kifolyik elkezd égni a szemem stb a félelemtől....csak tudnám mitől félek..

Emellett rocker vagyok és sosem fikáztak a suliban sosem vertek meg.. ez sem lehet gond :( Ha b.s.z.t.*atnának akkor is bemegy az egyik fülemen a másikon ki. Tudom hogy a mai elcseszett világ milyen s.z.*r és nem tudok velük foglalkozni..

2014. jan. 10. 07:21
 6/6 A titokzatos válasza:

Nem tudom mit kellene tenni...:(

A szüleid nem veszik észre, hogy mi van? Próbáld meg elmondani édesanyádnak a dolgokat, és hátha tud segiteni valahogy. De ha most nem próbálsz lépni akár sulyosbodhatnak is a dolgok, és az nem lenne jó neked.

2014. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!