Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek milyen hírességgel,...

Nektek milyen hírességgel, celebbel, sztérral, ismert emberrel volt már bármiféle kontaktusod?

Figyelt kérdés

Úgy lrtve, hogy nem koncertélmény vagy színház, hanem pl az utcán összefutottál Fluorral vagy ilyenek.

Nekem ilyen még nem nagyon volt, visszagondolva életembe szinte sose, csak szervezett helyeken láttam hírességet, vagy ismert embert. Pl Orbán mellett mér áltam is:D


2013. máj. 11. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Senkivel, de amúgy sem érdekelne. Még a külföldi nagy sztárok sem hoznak lázban, nemhogy a kis magyar "sztárocskák".
2013. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy híres és eredményes magyar kézilabdázó volt a hallgatótársam, emellett még sok magyar DJ-vel és énekessel találkoztam a munkám során, de ha úgy nézzük, az szervezett buli volt, nem csak véletlen jöttek el.. :)

Világsztárral is beszélgettem már, igaz külföldön, egy nyaralás alkalmával futottunk össze, de az is szervezett este volt, nem buli vagy koncert, de hirdetve volt az esemény - független attól, hogy mi nem vettük figyelembe a plakátot, mégis megtalálzuk a személyt, holott nem is kerestük :D

Politikai személyeket is láttam már.

2013. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!