Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha van egy fiú...

Mit tegyek, ha van egy fiú akinek tetszem, de nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
már jártam vele egy ideig de rájöttem, hogy nem , viszont a barátnőim is folyton ezzel cseszegetnek hogy adjak neki még egy esélyt meg ilyenek. Mit tegyek?

2014. jan. 10. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem tetszik, mégis mit csinálnál? Más akarata miatt ne jöjj vele össze, semmi értelme nem lenne.
2014. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik miért járnl vele??? mondd meg mindenkinek hogy nem tetszik és nem akarsz vele járni és kész. nem is lenne értelme hidd el. A fiúnak is mondd meg hogy bocs de nem szeretnél töle semmit.
2014. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác istenien érezné magát, te meg rémesen. Ne a barátnők mondják már meg.
2014. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez eddig egyszerű lenne, de amióta szakítottunk nagyon bunkó velem. Pl: beéget ha valamit rosszul csinálok, tesiórán fél méterről a fejemhez vágja a labdát teljes erejéből stb. Akivel még előttem járt , vele ugyanezt csinálja . Ez valami bosszú lehet neki vagy nemtudom
2014. jan. 10. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem, de szánalmas... :D Ezek után még járnál vele? :DD Egy agresszív kis hülye gyerek, hatalmas belső feszültséggel... tudod miért van ez? Mert olyan helyzet állt elé, amit nem tud higgadtan és ésszerűen megoldani, ezért agresszíven reagál. Az ilyen viselkedés ostobaságot jelent, éretlenséget. Ráadásul, hogy az előző barátnőjével is ezt csinálja, még inkább igazolja, hogy kicsit buta az exed. A lehető legtávolabb kerüld a srácot, ne érintkezz vele, hogy minél előbb elszakadhass tőle és a kitöréseitől. 20/f
2014. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!