Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék híres facebookon...

Hogy lehetnék híres facebookon? Bocsi ha hülye kérdés

Figyelt kérdés
Vagyhogy likeokat szerezzek a profillepemre.

2014. jan. 11. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen...
2014. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elárulok egy nagy titkot.



Attól nem leszel jobb ember, ha szerzel 600 likeot magadnak.

2014. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom de nagyon jol esne!
2014. jan. 11. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
csicska!
2014. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok módja van. Én ki nem állhatom azt az oldalt, de az idióta ismerőseim alapján össze bírom szedni hogy mi kell a face népnek. Ez pár tipp lesz, amin megéri elgondolkozni, de vagy bejön-vagy nem. Ezek azok a módszerek amikkel az én facebook ismerőseim szerzik a likeokat.


1.: Jelölj be mindenkit. Akivel véletlen egy buszra száltál, vagy láttad ahogy kidob egy papírfecnit. Mindegy ki az. Több ismerős -> nagyobb esély hogy több like jön.


2.: Pózolj. Ehhez jól jöhet a photoshop valamelyik verziója, vagy ha arra nincs pénzed akkor a Gimp. A lényeg hogy vegyél fel valami röhejes, de közkedvelt pózt. Ha lány vagy akkor csücsöríts a tükörben miközben kifordítod a gerinced hogy kiemelje a melleid és a feneked. Lehetőleg olyan cuccban ami ezt elősegíti, vagy fehérneműben.

Amennyiben fiú vagy vegyél egy régi rapper sapkát amire S.W.A.G. felirat van írva(Secretly We Are Gays). Vedd fel a leg v nyakúbb rózsaszín felsődet egy feszülős lila farmergatyával és egy SP féle partyszemcsivel majd csinálj magadnak stílulos páwa párválasztási frizurát és állj a tükör elé miközben megpróbálsz az ínyedet harapdálva a lehető legfogyatékosabb arcot vágni. Itt egy példa, de az ilyen szintű fogyatékos arcot nehéz lesz felülmúlni:

[link]


3. Írj ki szexuális tartalmú baromságokat amik megkérdőjelezik nemi identitásodat. Ez arra jó hogy mindig a középpontban legyél.


4. Tölts föl rengeteg tök fölösleges képet minden pillanatodról, amin mindenkit megjelölsz.


5. Írd a neved után hogy "Cshőő" vagy "puszha" vagy hasonlók.


6. Lehetőleg ha hozzászólsz valamihez abban legyen minimum 1 sértő valaki számára. Ha megjegyzi akkor írd hogy téged nem változtathat meg mert te fleghma vagy.


7. Értelmes dolgot véletlenül se osszál meg, mert az elronthat mindent.


8. Lehetőleg mindig keverj magadnak egy-két szerelmi bajd hogy legyen min rágódnia a népnek.


9. És napi 3 kép a minimum! Nem baj az se ha ugyan olyan.



Körülbelül ezek tesznek népszerűvé Facen. Szerintem elég szánalmas, de remélem segítettem.

2014. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szánalom...


Baromira irigylem a problémádat.

2014. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!