Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon létre hoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon létre hoztam egy régi nem annyira híres ember nevével egy fiókot, és vannak ismerőseim. Sőt, lehet randim is lehetne. Most ezt hogy?

Figyelt kérdés
Nem az lenne a lényeg,hogy akit ismersz,azzal legyél kapcsolatban?

#ehwaeg
2013. jan. 6. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
soha nem értettem azokat az embereket akik híres emberek nevével nyitnak fb-t, szóval most itt a lehetőségem megkérdezni: miért jó ez neked?
2013. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel tuti nem él már az illető,régi római pasas.Gondoltam csak van az emberekben egy kis műveltség és tudják,hogy csak vicc az egész.Ez olyan,mint amikor meg kérdezik ki vagyok,mondom hogy én vagyok alfa és omega.Senki nem tudta eddig,hogy ez honnan van,azt hitték én találtam ki...
2013. jan. 6. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

tyűűű,akik ezeknek a profiloknak bedőlnek nagyon okosak lehetnek:DDD

amúgy ilyet nem mernék csinálni,annyira gáz:F

2013. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A valódi facebookomon meg jelölt spongyabob is,szóval már vannak ilyenek...
2013. jan. 6. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!