Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől lettem hirtelen ennyire...

Mitől lettem hirtelen ennyire népszerü/felkapott?

Figyelt kérdés
15 vagyok és fiú, ősztől új sulit kezdtem, eléggé megváltoztam, saját stílusom lett.. 1 hónapja szokatlan dologra kaptam fel a fejem. A sulimból valami okból kifolyólag úgymond népszerü lettem. Napi 5-10 ismerősnek jelölést kaptam facebookon szinte a mai napig és megnőtt a lány barátaim száma is, pedig teljesen átalagos srác vagyok, de szerintük helyes és különleges egyben, téma lettem lassan a sulimban. Persze annak a lánynak aki nekem nagyon megtetszett, annak annyira már nem... Fura ez nekem... És nem tudom, lehet féltékenységből, de a legtöbb fiú, ki nem ismer elkezdett b*zizni.. Hogyan tudnék ebből a helyzetből valami jót is kihozni?

2014. jan. 20. 22:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
"eléggé megváltoztam, saját stílusom lett." Ezzel meg is válaszoltad az első kérdésed. Jót meg úgy tudnál belőle kihozni, hogy minél több csajt megdugsz.
2014. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ! 15 évesen jó, hogy nem kezdek el szexuális életet élni...
2014. jan. 20. 23:09
 3/18 MBS válasza:
Hát ez attól függ milyen irányba változtál, milyen stílust képviselsz, stb, stb.
2014. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
a csajok azt hiszik meleg vagy és most divat, ha a tyúkoknak van meleg barátjuk...(az mondjuk más tészta, hogy a többség akkor sem ismerne fel egy meleget, ha az illető homlokára lenne tetoválva, hogy az...viszont él egy olyan sztereotípia a fejükben, hogy aki jól öltözködik az meleg)
2014. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És attól amiért, más a stílúsom még nem leszek helyes. Eddig mindenki csak b*sztatott a régi sulimban, hogy jaj hogy nézek ki meg minden...
2014. jan. 20. 23:12
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te tényleg meleg vagy....
2014. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát egy metálos rockos stílus szerintem kicsit sem mondható melegnek és nem is viselkedek úgy...
2014. jan. 20. 23:14
 8/18 MBS válasza:
Hát ha úgy is öltözködsz akkor nem csoda ha csodálkoznak de ez a stílus tudtommal már "nem menő", nem mintha bajom lenne vele, tehát jó kérdés, hogy mitől van a népszerűség. De ha a csajoknak bejössz (és itt nem mint barát) illetve van pár fiú haverod akikkel kijössz akkor a többivel ne foglalkozz ha már nem olyan vagy mint a többi elkezdnek piszkálni. Ha tetszik a stílus hagyd meg, előbb utóbb megszokják.
2014. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"hát egy metálos rockos stílus szerintem kicsit sem mondható melegnek és nem is viselkedek úgy..." miért, a melegek, hogy viselkednek? elárulok egy titkot, pont úgy , mint a heterók...az ismerőseid 1/10-e nem hetero, hány nyíltan homo-, vagy biszexuális embert ismersz? ha jól tippelek egyet sem, pedig statisztikai alapon nézve, legalább hárman vannak az osztályodban ;)
2014. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Milyn stílusról váltottál át? :)

Amúgy annyira jó hallani, hogy valaki pont metál rockos stílusra váltott. ^^ Főleg a rock miatt (bocsi, nagyon szeretem a rock zenét és igyekszem azt az öltözékembe is kifejezni :3). ^^

De amúgy azért kérdezem, mert ha egy ilyen béna stílusról váltottál át, vagyis ami távol áll a mostanitól, akkor érthető ha hirtelen népszerűség. Meg a lányok egy elv szerint a "rossz fiúkra" buknak. >< Ennek igazát se nem cáfolom, se nem igazolom inkább. :)


13/L

2014. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!